بازتاب

رسانه ملی ساعات و شبکه های بیشتری برای آموزش دانش آموزان اختصاص دهد

منتقد و کارشناس حوزوی سینما و تلویزیون از مدیران رسانه ملی خواست در شرایط خاص کنونی، ساعات و شبکه های بیشتری برای آموزش مجازی دانش آموزان اختصاص دهند.

نقش‌ها و وظایف همکاران شاغل در مدارس سراسر کشور در برابر ویروس کرونا

کمیته آموزش‌وپرورش ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با صدور بخشنامه‌ای نقش‌ها و وظایف همکاران شاغل در مدارس سراسر کشور را به ادارات کل استان‌ها ابلاغ کرد.

مشروح مطالب مطرح شده در برنامه تلویزیونی پرسشگر 23 اسفند ماه

مشروح مطالب مطرح شده در برنامه تلویزیونی پرسشگر شبکه آموزش که با حضورخانم معصومه نوروزی نماینده دفتر طراحیو  تولید فنی و حرفه ای و کاردانش سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در 23 اسفند ماه برگزار شد به شرح زیر است:

تقدیر اعضای هیأت رییسه تشکل های دانش آموزی از دکتر ذوعلم

تعدادی از اعضای هیأت رییسه تشکل های دانش آموزی با صدور تقدیرنامه ای و حضور در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از دکتر ذوعلم به دلیل ایجاد تغییر و تحول مثبت در نظام آموزشی کشور، تقدیر کردند.

دیدار وزیرآموزش‌وپرورش با اعضای انجمن مطالعات برنامه‌درسی کشور

وزیرآموزش‌وپرورش در دیدار با اعضای انجمن مطالعات برنامه‌درسی کشور بر ضرورت همکاری نظام‌مند وزارت آموزش‌وپرورش با جامعه علوم تربیتی و روانشناسی تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محسن حاجی میرزایی با اشاره به اینکه وزارت آموزش و پرورش خانه اساتید علوم تربیتی است، گفت: به دنبال این هستیم تا از فرصت بی‌نظیری که در طی 12سال مداوم برای میلیون‌ها دانش آموز در اختیار ما است برای بهتر زیستن انسان‌ها، دستاورد داشته باشیم.

می‌توان انتگرال را در کتاب ریاضی حفظ کرد به شرط آنکه...

یک معلم ریاضی شاغل در مدارس استعداهای درخشان گفت:می‌توان انتگرال را در کتاب ریاضی حفظ کرد به شرط آنکه دانشگاه نیز در این زمینه تعامل داشته باشد.

ورود مجلس دانش‌آموزی به مسئله "بیانیه گام دوم انقلاب"

نمایندگان دانش‌آموزان در مجلس دانش‌آموزی از ورود این مجلس به مسائلی همچون بیانیه گام دوم انقلاب و تحمیلی بودن کتاب‌ های درسی خبر دادند.

اجرای کاردوی جشن پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در مدرسه تاریخی دارالفنون

با مشارکت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان البرز کاردوی جشن انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در مدرسه تاریخی دارالفنون دارالفنون در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به نقل از مدرسه دارالفنون، در این طرح که چهار هزار نفر از دانش آموزان استان البرز در آن شرکت می کنند، ابتدا بازدید از موزه عبرت انجام می‌شود و سپس دانش آموزان از ظرفیت های اردویی مدرسه تاریخی دارالفنون دیدن می کنند و با تاریخ پربار تعلیم و تربیت ایران اسلامی آشنا می شوند.