بازتاب

تندیس نهمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد

نهمین کنفرانس بین المللی بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد که با رویکرد ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی که با حضور رئیس محترم سازمان برنامه وبودجه، رئیس محترم دیوان محاسبات کشور، وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و جمعی از صاحبنظران علمی وبین المللی نظام مالی در روزهای هیجدهم و نوزدهم دی ماه سال جاری در دانشگاه الزهرا برگزار گردید. کمیته داوران کنفرانس، سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی را با بالاترین امتیاز شایسته دریافت تندیس بلوغ بودجه ریزی مبتنی برعملکرد دانست و تندیس مربوطه به همراه لوح تقدیر به نمایندگان سازمان تقدیم گردید.

 

سازمان پژوهش مورد تقدیر قرار گرفت

 سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در سال 96 رتبه نخست را در بین دستگاه‌‌‌‌های اجرایی کشور کسب نمود و موفق به دریافت لوح تقدیر از وزیر آموزش و پرورش شد.

بیانیۀ اعلام نتایج داوری مقالات جایزۀ تربیتی

داوری مقالات توسط اساتید و اعضای هیأت علمی و هم‌چنین اعضای هیأت تحریریه‌های فصل‌نامه‌های علمی- پژوهشی پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش صورت گرفته است.

توزیع کتاب درسی آغاز شد

توزیع کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه شامل پایه‌های هفتم، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه ساما پایه‌های دهم و یازدهم شاخه نظری رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام استان‌های کشور به جز استان‌های تهران و البرز از امروز آغاز شد.

تا سال 1400 کتاب جدیدالتالیفی نخواهیم داشت

خبرگزاری پانا خر داد: سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اظهار کرد: تا سال 1400 کتاب جدیدالتالیفی نخواهیم داشت.

معرفی 6 کتاب نوپدید پایه دوازدهم

بسمه تعالی

بازتاب بیانات ریاست محترم سازمان در رسانه های خبری تا ساعت 11 صبح امروز

 

6 کتاب جدید به پایه دوازدهم اضافه می شود

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از ورود ۶ کتاب نوپدید برای اولین بار به برنامه درسی در پایه دوازدهم خبر داد و گفت: تا ۱۵ مرداد همه کتب درسی پایه دوازدهم زیر چاپ می‌روند.

سرپرست سازمان پژوهش منصوب شد

به گزارش گروه آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس، در پی موافقت سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌ و پرورش با درخواست بازنشستگی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، «حیدر تورانی» به‌عنوان سرپرست این سازمان آموزشی منصوب شد.

همایش ملی علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پرورش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همایش ملی علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پرورش صبح امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری در مرکز همایش های صداوسیما آغاز شد.

این همایش به همت پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس وابسته به دانشگاه عالی دفاع ملی با همکاری آموزش و پرورش و مشارکت دیگر دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی کشور در

اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید برگزار شده است.

در این همایش سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سید محمد بطحایی در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه 4 اسفندماه

پانا آموزش و پرورش: رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی: نباید گنجینه ارزشمند دفاع مقدس را خام‌فروشی کنیم.