سعیدی

جشنواره کتب آموزشی ویژه کتاب‌های قرآنی

نخستین نشست عمومی کارکنان سازمان در سال 96

فهرست خبرها در سایت سازمان پژوهش

تالیف دو کتاب برای مدارس سفارتخانه‌ها در ایران

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تالیف دو کتاب برای مدارس سفارتخانه های فعال در ایران و همچنین به روزآوری کتاب های زبان خارجی خبر داد.

چهارشنبه 16 فروردین 96

توزیع الکترونیکی بسته های آموزشی درمدارس فنی حرفه ای و استعدادهای درخشان

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: ثبت نام توزیع بسته های آموزشی در سال تحصیلی آینده در مدارس فنی و حرفه ای و استعدادهای درخشان به صورت الکترونیکی انجام می شود.

چهارشنبه 16 فروردین 96

مدارس توانمند، لازمه رشد تولید و اشتغال

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه لازمه رشد تولید و اشتغال برخورداری از یک جامعه مقتدر است افزود: جامعه مقتدر جامعه‌ای است که در آن به نیروی انسانی بها داده شود و در آن امنیت برقرار باشد و در این راه مدارس نقش مهمی دارند.

سه شنبه 15 فروردین 96

تولید محتوا برای آموزش زبان آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از تولید محتوا برای آموزش زبان آلمانی، ایتالیایی و فرانسوی به دانش آموزان خبر داد.

سه شنبه 15 فروردین 96

تولید کتابهای تلفیقی مورد توجه قرار گرفته است

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در نخستین جلسه عمومی کارکنان در سال 96 اظهارکرد: با توجه به تعدد عناوین کتب درسی، تولید کتابهای تلفیقی در دوره‌ ابتدایی به صورت آزمایشی در دستور کار قرار گرفته است.

سه شنبه 15 فروردین 96

محتوای کتاب های درسی باید کاربردی باشد

وزیر آموزش و پرورش: شعار اِمسال تولید و اِشتغال است و بنده روی آن تاکید بسیار دارم و معتقدم تا آموزش و پرورش را اصلاح نکنیم نه تولید خواهیم داشت و نه اشتغال.

سه شنبه 15 فروردین 96

نخستین جلسه عمومی کارکنان سازمان پژوهش در سال 96 برگزار شد

نخستین جلسه عمومی اعضای هیات علمی و کارکنان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در سال 96 با حضور وزیر محترم آموزش و پرورش برگزار شد.

سه شنبه 15 فروردین 96

تجلیل از شجاعت آتش نشانان در کتب درسی

ساختمان پلاسکو صحنه حماسه آفرینی دلاورمردانی است که یاد آنان تا ابد درتاریخ ایران ماندگار خواهد شد(سایت سازمان پژوهش)

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ظرفیت کتب درسی و مجلات رشد را بستری مناسب برای معرفی ماموریت های خطیرآتش نشانان و تجلیل از شجاعت و ایثارگری آنان و درس عبرتی برای مسئولان دانست.

 توضیح :  این خبر بلا فاصله مورد استقبال سایر رسانه ها قرار گرفت و نسبت به بازتاب آن با تیتر های مختلف ذیل اقدام نمودند.

دین همان دوستی و دوستی همان دین است

امام جماعت مسجد هامبورگ در بخشی از سخنانشان با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی میان مسلمانان برای مقابله با اسلام ستیزی اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) فرمودند: « الدین هوالحبّ والحبّ هوالدین» دین همان دوستی و دوستی همان دین است‏. طبق صریح آیات قرآن کریم دین اسلام پیام آور سه نوع صلح است 1. صلح و آشتی با خود 2.صلح و آشتی با دیگران 3.صلح و آشتی با خدا . لذا اسلام با هیچ دینی خصومت ندارد و هر گونه خشونت و افراطی گری را رد می کند. البته در برابر هرگونه زور و تزویر مقاومت می کند و از حریم اسلام دفاع می کند.

بزم اندیشه با حضور یادگار گرامی حضرت امام خمینی(ره)

Pages

Subscribe to RSS - سعیدی