آموزش و پرورش

آموزش و پرورش نقش مهمی درترویج و تربیت دینی در جامعه اسلامی دارد

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار با رابطین کمیته های استانی دفتر همکاری حوزه اظهار کرد: آموزش و پرورش نقش مهمی درترویج و تربیت دینی در جامعه اسلامی دارد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هدایت تحصیلی باید آگاهانه، آزادانه و مدیریت شده باشد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: هدایت تحصیلی باید آگاهانه، آزادانه و مدیریت شده باشد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

در استخراج علوم انسانی از آموزهای اسلام، کم کاری شده است

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیّه و آموزش و پرورش در اولین نشست مشترک کمیته های استانی، اظهار کرد: در استخراج علوم انسانی از آموزه های اسلام، کم کاری شده است.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیوند قصه‌گویی و فرآیندهای آموزشی، محیط‌های یادگیری را بانشاط می‌کند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: تقویت پیوند و همبستگی میان هنر قصه‏ گویی و فرآیندهای آموزشی، محیط‌های یادگیری را بانشاط و لذت‌بخش می‌کند.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نخستین جشنواره ملی کتاب اولیاء و مربیان برگزار می شود

دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش، نخستین جشنواره ملی کتاب اولیاء و مربیان را 9 اسفندماه 95 در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب استان شناسی در ایلام

کتاب استان شناسی ایلام، ویژه پایه دهم متوسطه، با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از اساتید مورد نقد و بررسی تخصصی قرار گرفت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغاز ثبت‌نام اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌و پرورش با اشاره به آغاز ثبت‌نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از ۵ اسفند، از افزایش هزینه‌ها خبرداد و افزود: کلاس‌های گروه (ج) نیز حذف شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

روابط انسانی، پایه ارتباطات در آموزش و پرورش است

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به جایگاه اجتماعی معلمان در جامعه، تصریح کرد: تاثیر معلمان بر جامعه برهیچ کس پوشیده نیست، پس باید نسبت به  بروز رسانی توانمندی های علمی و حرفه ای فرهنگیان اقدام شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

ایران توافق 2030 را صرفاً در چارچوب سند تحول انجام می‌دهد

وی تصریح کرد: تصویری که سند تحول بنیادین از مدرسه ترسیم کرده است، تنها با مدرسه محوری محقق خواهد شد، آنچه در سند آمده است باید از مدرسه مطالبه شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«اقتصاد مقاومتی و پیش‌درآمدهای آن، چارچوبی برای تحقق سند تحول بنیادین» به عنوان مقاله برتر شناخته شد

در همایش«پایش وضعیت اقتصاد مقاومتی در سال ۱۳۹۵ و چشم انداز سال ۱۳۹۶» که در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد، مقاله دکتر حسنی شلمانی به عنوان مقاله برتر این همایش برگزیده و معرفی شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - آموزش و پرورش