آموزش و پرورش

استفاده از ظرفیت شوراهای آموزش و پرورش در امورمالی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش وپرورش بر استفاده از ظرفیت شوراهای آموزش وپرورش مناطق و شهرستان ها در امور مالی تأکید کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«علامتی» به عنوان دبیر کل اتحادیه انحمن‌های اسلامی ابقا شد

با رای اعضای شورای مرکزی و تایید نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه، حکم «حامد علامتی» دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تمدید شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

راه‌اندازی 12 آزمایشگاه زیست‌فناوری در مدارس مازندران

رییس پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران در آمل گفت: طی روزهای اخیر، 12 آزمایشگاه زیست‌ فناوری در مدارس استان مازندران راه‌اندازی شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«زنگ انقلاب»ساعت ۹:۳۳ روز ۱۲ بهمن در مدارس طنین انداز خواهد شد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: بازه زمانی دهه فجر باید به عنوان یک خاطره شیرین همراه با شور و نشاط، در ذهن دانش‌آموزان بماند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر برای دانش آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش ازتشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در قالب برنامه های دهه فجر برای دانش آموزان خبرداد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

با «هنر» دستاوردهای انقلاب در ذهن کودکان و نوجوانان ماندگار می‌شود

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری، با برپایی جشن‌هایی پرشکوه و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی را در ذهن و جان کودکان و نوجوانان ایرانی ماندگار می‌کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

برنامه درس ملی جزو یکی از زیر نظامهای سند تحول بنیادین است

مدیرکل دفتر فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برنامه درس ملی جزو یکی از زیر نظامهای سند تحول بنیادین است افزود: آشنایی با این برنامه جزو اصلی ترین وظیفه ما باید باشد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش و پرورش زیر ساخت اساسی کشور است

استاندار اصفهان با اشاره به نقش شوراهای آموزش و پرورش، افزود: تربیت نیروی انسانی جامعه در اموزش و پرورش صورت می گیرد و لازم است برای تحقق اهداف در این بخش سرمایه گذاری شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پرورش ذهن دانش آموزان با برگزاری مسابقات علمی

رئیس گروه معلمان فیزیک: اولین دوره مسابقه دانش آموزی به مناسبت گرامیداشت ابن هیثم، با موفقیت و به نحو مطلوبی برگزار شد که نتایج خوبی در پی داشت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رونمایی از نرم‌افزار تلفن‌همراه درس قرآن

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس اظهار کرد: این نرم افزار برای تلفن همراه طراحی شده و تمام فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنان می‌توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

Pages

Subscribe to RSS - آموزش و پرورش