رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در آستانه نوروز 96 پیام تبریکی صادر کرد

دکتر محمدیان: امروز وظیفه‌ی ما توجه ویژه به نهاد مدرسه و دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت و حفظ حرمت معلم به عنوان نوروز‌آفرینان پیشرفت و تعالی ایران اسلامی بر مدار عدالت و اعتلای ارزش‌های الهی و انسانی است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پاسخ سازمان پژوهش در مورد حجم کتاب های درسی به خبرگزاری ایسنا

داشــتن طرح درس و استفاده از رســانه‌های پرشــمار تولید شده در کلاس درس توسط دبیران ضمن فعال شدن کلاس درس، بخوبی می‌توان زمان را مدیریت و بر مشکل حجم غلبه کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

عناوین پودمان ها و واحدهای یادگیری دروس کارگاهی پایه یازدهم اعلام شد

مدیرکل دفتر تالیف کتب فنی، حرفه ای و کاردانش از بارگذاری عناوین پودمان ها و واحدهای یادگیری دروس کارگاهی پایه یازدهم شاخه فنی وحرفه ای درسال تحصیلی 97- 96 روی سایت این دفتر خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

28 عنوان کتاب برای پایه یازدهم در دست تالیف است

دکتر محمدیان با بیان این نکته که امسال تغییرات کتب درسی به پایه یازدهم رسیده، اضافه کرد: 28 عنوان کتاب برای پایه یازدهم و به موازات آن  26 عنوان کتاب برای پایه دوازدهم در دست تالیف و آماده سازی است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آخرین جلسه هیئت امنا سازمان پژوهش در سال جاری برگزار شد

آخرین جلسه هیئت امنا سازمان پژوهش در سال 95 با حضور دکتر فخرالدین دانش آشتیانی وزیر آموزش وپرورش، با هدف بررسی و تصویب برنامه های سال آینده(96) برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پژوهش ها باید برای حل مسائل و مشکلات آموزش و پرورش باشد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ویدیوکنفرانس استانی اظهار کرد: پژوهش ها باید برای حل مسائل و مشکلات آموزش و پرورش باشد.

امتیاز: 
1
امتیاز: 1 (1 رای)

بزرگداشت سی‌امین سالگرد تأسیس بنیاد فرهنگی رضوی برگزار شد

مراسم بزرگداشت سی‌امین سالگرد تأسیس بنیاد فرهنگی رضوی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در مشهد مقدس برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

" مقالۀ برتر در کنگرۀ بین‌المللی دانش اعتیاد " معرفی شد

جایزۀ ویژۀ هیئت داوران «کنگرۀ بین‌المللی دانش اعتیاد» به مقالۀ آقای دکتر بهراد عضو هیات علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش تعلق گرفت و از وی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رپیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت زنده یاد احمد عزیزی پیام تسلیتی صادر کرد

‌در فرازی از پیام تسلیت دکتر محمدیان آمده است: او گل های یاس را در ناودان الماس سرازیر می کرد تا پیام آوران خانه به شمیم آن سرمست باده ی ولایت شوند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

فلسفه بدون تلفیق با شاخه علمی دیگر عقیم است

معاون وزیر و رپیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در شانزدهمین بزم اندیشه با موضوع "علم دینی و علم سکولار؛ بانگاهی به کتاب های درسی" اظهار کرد: فلسفه بدون ازدواج با شاخه علمی دیگر عقیم می ماند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی