رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

بخش غیر دولتی رفیق ماست، نه رقیب

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در شورای ساماندهی کتاب های آموزشی با بیان این که ما بخش غیر دولتی را رفیق خود می دانیم، نه رقیب، افزود: باید مولفان و ناشران را به تولید کتابهای استاندارد ترغیب کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

جلسه تخصصی تدوین شاخص های ارزیابی عملکرد گروه های تحلیل محتوا برگزار شد

رئیس اداره ارزیابی عملکرد سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری جلسه تخصصی «تدوین شاخص های ارزیابی عملکرد گروه های تحلیل محتوای کتب درسی» با حضور دکتر محمدیان خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دکتر محمدیان میهمان ویژه برنامه «فرصت برابر» شبکه آموزش بود

رئیس سازمان پژوهش با بیان این مطلب که هدف آموزش و پرورش در جمهوری اسلامی، دستیابی به مراتبی از حیات طیبه است، تحقق آن را به کمک 5 عنصر تفکر، ایمان، علم، عمل و اخلاق در 4 عرصه رابطه با خویش، رابطه با خدا، رابطه با خلق و رابطه با خلقت ممکن دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش‌های «امروز» باید پاسخگوی نیاز «فردا» باشند

رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: آموزش‌های ارائه شده به دانش‌آموزان باید نیازهای آینده آنها را پاسخ دهد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

استفاده از تکنولوژی لازم است، اما مرعوب تکنولوژی نباید شد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در ششمین همایش سالانه بنیاد ICDL کشور اظهار کرد: استفاده از تکنولوژی لازم است، اما نباید مرعوب تکنولوژی شویم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رونمایی از دو کتاب و یک نرم افزار ازمون در همایش سالانه ICDL

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از دو کتاب و یک نرم افزار ازمون در ششمین همایش سالانه ICDL رونمایی شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیش بینی 80 میلیون نفر- ساعت اموزش ضمن خدمت برای سال آینده

رئیس مرکز برنامه ریزی، آموزش منابع انسانی و فناوری اطلاعات در همایش ICDL گفت: امروز توانمندسازی معلم یک استراتژی است و باید چابک ترین بخش آموزش و پرورش به این کار گذاشته شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیش نویس آئین نامه جدید ساماندهی کتاب های آموزشی بررسی شد

پیش نویس آئین نامه جدید ساماندهی کتاب های آموزشی، صبح امروز در شورای سیاست گذاری با حضور معاونان وزیر آموزش و پرورش و نمایندگان ناشران مورد بررسی قرار گرفت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

« بدقولی»، طبیعت قدرت های استکباری است

دکتر محمدیان در مراسم گرامیداشت 22 بهمن گفت: گرچه بدقولی جزئی از طبیعت و خوی قدرت های استکباری است، ولی امروز به برکت انقلاب اسلامی هیمنه امریکا شکسته شده و انقلاب اسلامی الگوی قیام های مردمی در منطقه است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دکتر محمدیان در آستانه 22 بهمن سالروز پیروزی «کلمه » بر «سُلطه» پیامی صادر کرد

در فرازی از این پیام آمده است: راه‌پیمایی روز بیست و دوم بهمن ماه 95 برگ زرین دیگری خواهد بود که امت اسلامی و ملت ایران به آن ببالد و دشمنان به‌ویژه امریکا از کینه و غیض لب بر دندان بگزند و جواب یاوه‌گویی‌های اخیر خود را دریافت کنند.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

Pages

Subscribe to RSS - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی