رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

در برنامه «نُقطِه، سَرِ خَط» چه می گذرد؟

مدیر اجرایی برنامه « نقطه، سرخط » از حضور دکتر محمدیان در این برنامه با موضوع سبک زندگی از ساعت 18 روز پنجشنبه 7 بهمن ماه در شبکه 2 سیما خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی، نویدی برای آینده‌ی جهان اسلام است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی را نویدی برای آینده‌ی جهان اسلام و تجربه ای دوباره از کارآمدی دین برای اداره‌ی دنیای انسان‌ها توصیف کرد. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دهمین جلسه شورای برنامه ریزی فعالیت های امور بین الملل برگزار شد

دبیر اجرایی شورای برنامه ریزی فعالیت های امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی  از تشکبل دهمین جلسه این شورا با حضور دکتر محمدیان خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اندیشه‌های امام باید بر برنامه درسی و سند تحول آموزش و پرورش حاکم باشد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: ما خود را مکلف به تحقق اندیشه‌های امام در برنامه‌ها، نظریه‌های درسی جمهوری اسلامی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می دانیم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تسلیت به مناسبت شهادت آتش نشانان ققنوس نشان

در فرازی از پیام تسلیت دکتر محمدیان آمده است: متضرعانه به همراه ملت حق شناس، از درگاه حضرت ربوبی، رحمت وغفران واسعه برای این شهیدان فداکار و صبر و اجر برای خانواده های داغدیده مسألت می نماییم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پانزدهمین بزم اندیشه با حضور یادگار گرامی حضرت امام خمینی(ره) و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد

پانزدهمین بزم اندیشه با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار گرامی حضرت امام خمینی(ره) و دکتر فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش عصرامروز برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش متوسطه در ایران بر اساس علایق و نیازهای آینده کشوراست

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ضمن رد برخی انتقادات به نظام آموزش متوسطه کشور، گفت: آموزش متوسطه ما بر اساس علایق و نیازهای آینده کشور طراحی شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«تفکر و سواد رسانه ای» عامل توسعه وتعمیق اندیشه دانش آموزان است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گفتگو با خبرنگار نشریه رهنما، کتاب «تفکر و سواد رسانه ای» را عاملی موثر در جهت توسعه وتعمیق اندیشه دانش آموزان دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت زنده یاد دکترعلی شریعتمداری(ره)

در فرازی از این پیام آمده: آن استاد گرانقدر درعرصه تعلیم و تربیت شاگردان زیادی تربیت و آثارعلمی گران‌ سنگی از خود به یادگار گذاشت و به تحول و دگرگونی درآموزش و پرورش به‌ ویژه حوزه تربیت معلم تأکید فراوان می‌کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مدارس را مرکز خرید کالاهای خارجی نکنیم

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش در گفتگو با ایرنا اظهار کرد: رویکرد مدارس به سوی فناوری شایسته است، اما باید مراقب بود که مدارس به مرکز خرید کالاهای خارجی تبدیل نشود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی