رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

معلم فقط انتقال دهنده معلومات نیست، بلکه راهبر آموزشی است

دکتر محمدیان در دیدار با جمعی از فعالان عرصه فرهنگی- آموزشی اظهار کرد: در این سازمان همکاران من یک شعار دارند و آن این است که «داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش را در بستر فرهنگی به میوه تربیتی تبدیل کنند».

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دکتر محمدیان به مناسبت خلق حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد

در فرازی از پیام دکتر محدیان آمده است: حضور چند ده میلیونی مردم ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نه تنها موجب شگفتی جهانیان شد، بلکه نصابی تازه را در نظام دموکراسی و مردم سالاری دینی رقم زد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

قیمت و مهلت ثبت نام کتب درسی برای سال تحصیلی جدید اعلام شد

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از رشد حدود 7 درصدی قیمت کتابهای درسی نسبت به سال گذشته خبر داد و قیمت کتب را به تفکیک دوره‌ها و مقاطع اعلام کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اجرای سند تحول با تذکر مشفقانه رهبری و اهداف دولت در برنامه ششم دنبال می شود

دکتر محمدیان: با تذکر مشفقانه مقام معظم رهبری واهدافی که دولت در برنامه ششم توسعه پیش بینی کرده، بخشهای مختلف سند تحول بنیادین نظام آموزشی را تا رسیدن به آموزش و پرورش مطلوب در سال 1404 دنبال خواهیم کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

حضورحداکثری مردم در انتخابات سپر امنیتی برای صیانت از آرامش و اقتدار ایران است

معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نه تنها نشانگر نوع تمایل سیاسی و گرایش عمومی برای نحوه اداره امور کشور که سپر امنیتی برای صیانت از آرامش و اقتدار ایران نیز محسوب می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دکتر محمدیان: اطمینان می‌دهم «لک‌ لکی در کار نیست»

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه اطمینان می‌دهم کتاب «لک‌لکی در کار نیست» به مدارس وارد نشده است، افزود:‌ اعتبارزدایی از آموزش و پرورش وارد فاز اجرا شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تبریک دکتر محمدیان در آستانه هفته روابط عمومی و ارتباطات

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در آستانه هفته بزرگداشت روابط عمومی و ارتباطات،  پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام آمده است:

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نشست مشترک روسای گروه های تحلیل محتوا و هماهنگی انجمن های علمی برگزار شد

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از بر گزاری نشست مشترک روسای گروه های تحلیل محتوای آموزشی و هماهنگی انجمن های علمی معلمان چند استان با حضور دکتر محمدیان خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دست یابی به مراتبی از حیات طیبه الهی ترین هدف تربیت در جمهوری اسلامی است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی، آموزشی خارجی، هدف تعلیم و تربیت را دست یابی به مراتبی از حیات طیبه با رویکرد شکوفایی فطرت قلمداد کرد. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

امام خمینی(ره): میزان رای ملت است

در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دکتر محمدیان بیانیه ای صادر کرد. در فرازی از این بیانیه آمده است: انتخابات ریاست جمهوری پیش رو فرصتی مجدد برای تنفس سیاسی ملت ایران و نوبتی دوباره برای اظهار نظر عمومی درباره آیندهِ مدیریتِ کلانِ کشور است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی