سازمان و یک روز با درهای باز

طرح"سازمان و یک روز با درهای باز" در ایستگاه پایانی

17 مین مرحله طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" با بازدید جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید رجایی، در دارالفنون به ایستگاه آخر رسید.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

شانزدهمین مرحله از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

شانزدهمین مرحله از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" با حضور معاونان پژوهش و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ساعت 9 صبح روز یکشنبه 9 آبان ماه 95 برگزار می شود.

امتیاز: 
1
امتیاز: 1 (1 رای)

سیزدهمین برنامه از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار شد

دبیر اجرایی طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" از برگزاری سیزدهمین برنامه این طرح با حضور مدیر عامل، سردبیر و جمعی از خبرنگاران خبرگزاری پانا خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دهمین برنامه از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

دبیر اجرایی طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" از برگزاری دهمین برنامه با حضور مدیران منتخب استان البرز در آستانه سی و هفتمین سالگرد دهه مبارک فجر خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رویکرد ما در روابط عمومی ادراکی و مبتنی بر عاطفه است

دکتر محمدیان در جمع کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران اظهارکرد: در دنیای امروز دیگر ارتباطات یک‌سویه وحتی دوسویه نیست، بلکه به صورت شبکه و چند سویه است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نهمین برنامه "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

دبیر اجرایی طرح از برگزاری‌‌‌ نهمین برنامه "سازمان و یک روز با درهای باز"با حضورمدیران و کارشناسان روابط عمومی مناطق 19 گانه شهر تهران در روز دوشنبه 21 دی ماه خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش ابتدایی را، ابتدایی نبینیم

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در نشستی صمیمانه با معاون پژوهشی و مدیران آموزش و پرورش استان البرز گفت: نباید این ذهنیت را ایجاد کرد که تدریس در دوره ابتدایی کاری ابتدایی است؛ به عکس، باید کاری کنیم این تفکر اصلاح شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتاب های غیر استاندارد اجازه تبلیغ در مدارس را ندارند

 مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی در جلسه پرسش و پاسخ هفتمین برنامه از طرح «سازمان و یک روز با درهای باز» که با حضور معاونین پژوهشی شهر تهران برگزار شد گفت: با بیان این که درهای این دفتر همیشه برای پاسخگویی به روی شما عزیزان باز است اضافه کرد: بسیاری از کتابهایی که به اسم کمک آموزشی مطرح و تبلیغ می شوند از استاندارد لازم برخوردار نیستند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سفارش چاپ 200 عنوان کتاب در سال تحصیلی 96ـ95

 مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی چگونگی آماده‌سازی دست‌نویس‌های معلمان و مؤلفان برای چاپ را توضیح داد و افزود: کتاب‌های سال تحصیلی 95ـ94 آماده شده است و بیش از 200 عنوان کتب‌ سال تحصیلی 96ـ95 نیز برای چاپ سفارش داده شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بازدید معاونان پژوهش و برنامه‌ریزی مناطق تهران از فرایند تألیف و چاپ کتب درسی

همزمان با هفته دولت، هفتمین مرحله از طرح «سازمان و یک روز با درهای باز» با حضورمعاونان پژوهش و برنامه‌ریزی مناطق آموزش و پرورش شهر تهران به منظورآشنایی با فرایند تدوین، تألیف، اعتبار سنجی، ویراستاری، صفحه آرایی، تولید، چاپ و توزیع کتاب‌های درسی در سراسر کشور برگزار شد.

امتیاز: 
3
امتیاز: 3 (1 رای)

Pages

Subscribe to RSS - سازمان و یک روز با درهای باز