سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

76 بسته آموزشی برای شاخه فنی، حرفه ای و کار دانش آماده شده است

دکتر محمد کفاشان در گفتگو با خبرگزاری فارس از آماده سازی 76 بسته آموزشی برای هنرجویان شاخه فنی، حرفه ای و کاردانش خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

زمان ثبت سفارش کتب درسی جاماندگان و اتباع خارجی اعلام شد

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: ابتد باید ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس قطعی شود و پس از قطعی شدن ثبت نام، با «کد اقامت» ثبت نام کنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

چهل وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد برگزار می شود

دبیرچهل وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم علمی، آموزشی، تربیتی رشد از برگزاری این جشنواره از روز جمعه 3 الی 10 آذرماه 96 خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «مکانیک تراکتور و تیلر» در شاخه کاردانش

تراکتور یکی از رایج ترین ماشین‌های کشاورزی است و هدف از برگزاری این رشته، تربیت نیروی کار متخصص است که بتواند تعمیرات تراکتور را انجام دهد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تنوع تولیدات فرهنگی از جمله کتاب الکترونیک و کتاب گویا مورد توجه است

مدیرعامل موسسه فرهنگی برهان حضور فعال انتشارات مدرسه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب را موفقیت آمیز توصیف و از افزایش فروش قریب 50 تا 60 در صدی محصولات فرهنگی خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رونمایی از کتاب های درسی تازه تالیف در تابستان انجام می شود

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش وبرنامه‌ریزی آموزشی ازرونمایی کتاب های درسی جدید التالیف در تابستان امسال خبر داد.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

واکنش سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به خبر روزنامه کیهان

دفتر تالیف کتابهای درسی ابتدایی و متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش به خبر درج شده در روزنامه کیهان مورخ 23 خردادماه 96 پاسخ داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کلیات راهنمای برنامه درسی حوزه‌ «تربیت و یادگیری فرهنگ و هنر» به تصویب رسید

دبیر شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تصویب کلیات راهنمای برنامه درسی حوزه‌ «تربیت و یادگیری فرهنگ و هنر» در یکصد و دهمین جلسه این شورا خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«دارالفنون» از بدو تاسیس تا کنون

مدیر مدرسه و رئیس شورای سیاست گذاری دارالفنون در گفتگو با خبرنگار روزنامه اطلاعات با اشاره به تاریخچه تاسیس این مدرسه، روند بازسازی و مرمت آن را تشریح کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بازدید دانش آموزان از مدرسه تاریخی دارالفنون

در راستای تغییر نگرش در روش های تدریس و موقعیت های یادگیری، دانش آموزان دوره متوسطه دبیرستان حضرت زینب (س)، کلاس درس تاریخ خود را در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار نمودند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی