معلم

نقش «معلم» در دیدگاه فطرت گرایی توحیدی بررسی شد

دبیر شورای هماهنگی علمی از برگزاری نشست علمی تبیین نقش «معلم» در دیدگاه فطرت گرایی توحیدی در برنامه درسی باحضور وارائه دکترحسن ملکی در صبح امروز(یکشنبه) خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش و پرورش و خانواده، دو رکن مهم تعلیم و تربیت هستند

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که آموزش و پرورش و خانواده، دو رکن مهم تعلیم و تربیت هستند، افزود: دین مبین اسلام برای معلم جایگاه بسیار رفیعی هم راستا با رسالت انبیاء در نظر گرفته است.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مسئول صیانت از منزلت اجتماعی و جایگاه حرفه‌ای معلمان کیست؟

فارس: معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش با طرح این پرسش که «مسئول صیانت از منزلت اجتماعی و جایگاه حرفه‌ای معلمان چه کسی است؟»، افزود: معتقدم باید ساز و کارهای قانونی تشکیل سازمان نظام معلمی جمهوری اسلامی فراهم شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معلم باید « قدر» بیند و در « صدر» نشیند

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی: جامعه ای از عزت پایدار و پیشرفت مداوم بهره مند می شود که عالمان و معلمان آن از سوی ملت و دولت قدر بینند و در صدر نشینند. 

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

"معلم" در نگاه مقام معظم رهبری

معلمان، سازندگان انسانند. معلم یعنى کسى که در دل انسان، یک چراغى را روشن مى کند و او را از جهالت به دانایى و معرفتى رهنمون مى شود، این بزرگترین چیزى است که در حیات انسان قابل تصور است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

‌رفتار و طرز حرکات معلم بر روی دانش‌آموز اثر تربیتی دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در گقتگو با خبرگزاری تسنیم گفت: نقش معلم تنها آموزش نیست، بلکه رفتار و طرز حرکات معلم نیز برروی دانش آموز اثر تربیتی دارد.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

استفاده از بازی و سرگرمی در آموزش زبان

فصل‌نامه رشد آموزش زبان در جدیدترین شماره خود، نتایج پژوهشی دربارة‌ آموزش زبان در قالب بازی و سرگرمی را منتشر کرده است.

آموزش معکوس در تدریس فیزیک

یکی از مناسب‌ترین شیوه‌های نوین آموزش، آموزش فردی، آموزش معکوس است. فصل‌نامه رشد آموزش فیزیک در جدیدترین شماره خود، مقاله‌ای را به این موضوع اختصاص داده است.

Subscribe to RSS - معلم