وزارت آموزش و پرورش

نگاه «556» به صورت الکترونیکی منتشر شد

پانصدو پنجاه و ششمین شماره هفته نامه خبری تحلیلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش با مطالب متنوع و خواندنی به صورت الکترونیکی منتشر شد. 
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نگاه ویژه وزیر آموزش و پرورش به سند تحول

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به رویکرد وزیر آموزش و پرورش نسبت به امور تربیتی در سند تحول، افزود: برای تسریع در این امر یک شورا با عنوان «تربیت در سند تحول بنیادین» تعریف شده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه فضای مجازی معرفی شد

طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش،«عباس آسوشه» به سمت «مشاور وزیر در حوزه فضای مجازی» منصوب شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رویکرد آموزش و پرورش به سمت تأمین مالی از منابع غیردولتی است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید در جهت جذب منابع دولتی تلاش کرده و مدیریت هزینه انجام دهیم لیکن رویکردمان به سمت تأمین مالی از منابع غیردولتی است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مدرسه ایده ال باید محتوا و زمان آموزشی را تامین کند

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: مدرسه ایده آل باید بتواند 10 تا 20 درصد محتوا و زمان آموزشی را متناسب با نیاز مدرسه و دانش آموز تامین کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

از چهار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب‌های کانون رونمایی شد

در ششمین پاسداشت «ادبیات جهاد و مقاومت» با حضور جمعی از مسئولان استان همدان از چهار تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب‌های "دختر شینا"، "وقتی مهتاب گمشد"، " گلستان یازدهم" و "آب هرگز نمی‌میرد" رونمایی شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

گردهمایی معاونان آموزش متوسطه ادارات کل استان ها در حال برگزاری است

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری گردهمایی دو روزه معاونان آموزش متوسطه ادارات کل استان ها در باشگاه فرهنگیان تهران خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نگاه «555» به صورت الکترونیکی منتشر شد

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از انتشار پانصدو پنجاه و پنجمین شماره هفته نامه خبری تحلیلی آموزشی «نگاه» به صورت الکترونیکی خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

شیب ملایم توزیع رشته‌های تحصیلی در سال جدید

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش از تقدیم شیوه نامه جدید هدایت تحصیلی به وزیر آموزش و پرورش برای ابلاغ به استان‌ها خبر داد و افزود: توزیع متوازن رشته‌های تحصیلی با شیب کمتری ادامه می‌یابد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

متوسط آموزش هر معلم در سال آینده ۷۰ ساعت خواهد بود

رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به افزایش برگزاری دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان در سال آینده افزود: در تلاش هستیم تا هر معلم به طور متوسط ۷۰ ساعت آموزش در سال داشته باشد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - وزارت آموزش و پرورش