پیام تسلیت

پیام تسلیت به هم‌وطنان سیل‌زده در مناطق مختلف کشور

دکتر محمدیان معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در رابطه با جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه ناگوار سیل پیام تسلیتی صادر نمودند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت ارتحال حضرت آیت‌الله حاج سیدحسن صالحی خراسانی

در فرازی از پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت ارتحال حضرت آیت‌الله حاج سیدحسن صالحی خراسانی آمده است: یقیناً ثلمه وارده از فقدان شخصیت‌های علمی و دینی جز به تفضل و عنایات ربانی قابل جبران نیست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت زنده یاد دکترمحمدمهدی اصفهانی

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت دکترمحمدمهدی اصفهانی از خدمتگزاران نظام سلامت و بهداشت و احیاگر طب سنتی پیام تسلیتی صادر کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت آیت‌الله شیخ محمدهادی باریک‌بین(ره)

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسب در گذشت فقیه جلیل القدر آیت‌الله شیخ محمدهادی باریک‌بین عضو محترم مجلس خبرگان پیام تسلیتی صادر کرد. در این پیام آمده است:

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رپیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت زنده یاد احمد عزیزی پیام تسلیتی صادر کرد

‌در فرازی از پیام تسلیت دکتر محمدیان آمده است: او گل های یاس را در ناودان الماس سرازیر می کرد تا پیام آوران خانه به شمیم آن سرمست باده ی ولایت شوند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت معاون وزیر به مناسبت در گذشت استاد فرهیخته دکتر امان الله صفوی(ره)

در فرازی از پیام دکتر محمدیان آمده است:خبر درگذشت استاد فرهیخته جناب آقای دکتر امان الله صفوی از همکاران پیشکسوت سازمان پژوهش و برنامه‌ ریزی آموزشی و صاحب‌ نظر در تعلیم و تربیت موجب تأثر و تأسف قلبی اینجانب شد.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

پیام وزیر آموزش و پرورش به پدر شهید آتش نشان «حسین حسین زاده»

وزیر آموزش و پرورش درپی شهادت آتش نشان «حسین حسین زاده»، پیام تسلیتی برای پدر شهید که ازکارکنان آموزش و پرورش می باشد صادر کرد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت وزیر آموزش وپرورش درپی حادثه جانگدازساختمان پلاسکو

وزیر آموزش و پرورش درپی حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که منجربه محبوس شدن وشهادت جمعی از آتش نشانان ایثارگر کشورمان شد، پیام تسلیتی صادر کرد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت وزیر آموزش و پرورش به مناسبت درگذشت دکتر شریعتمداری

در فرازی از پیام تسلیت دکتر آشتیانی آمده است: بار دیگر ستاره ای درخشان از سپهر علم و فضیلت غروب کرد. دکتر علی شریعتمداری، چهره ماندگار علمی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درگذشت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت زنده یاد دکترعلی شریعتمداری(ره)

در فرازی از این پیام آمده: آن استاد گرانقدر درعرصه تعلیم و تربیت شاگردان زیادی تربیت و آثارعلمی گران‌ سنگی از خود به یادگار گذاشت و به تحول و دگرگونی درآموزش و پرورش به‌ ویژه حوزه تربیت معلم تأکید فراوان می‌کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - پیام تسلیت