هفته پژوهش

پژوهش و فناوری، جهش تولید، برنامه‌ریزی درسی فطرت گرایی توحیدی شعار هفتۀ پژوهش سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی است

در نشست شورای مدیران سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، شعار، برنامه‌ها و اهم وظایف کمیته‌های اجرایی بررسی شد.

«حال وهوای هفته پژوهش در استان‌ها»- 4

به مناسبت هفته پژوهش در سال 1398 و هم راستای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ادارات کل استان ها هم از پژوهشگران برتر تقدیر کردند که به منظور ارج نهادن به زحمات این بزرگواران بخشی از این اخبار ارائه می گردد.

«حال و هوای هفته پژوهش در استان‌ها»- 3

به مناسبت هفته پژوهش در سال 1398 و هم راستای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ادارات کل استان ها هم از پژوهشگران برتر تقدیر کردند که به منظور ارج نهادن به زحمات این بزرگواران بخشی از این اخبار ارائه می گردد.

انواع آزمون‌ها، چالشی برای پژوهش دانش آموز محور

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: متاسفانه اکنون روند به گونه‌ای است که دانش آموز باید به فکر گذراندن امتحانات و انواع آزمون‌ها باشد که همین امر با نگاه پژوهشی منافات دارد و در مسیر یادگیری عملی، ایجاد گسست می‌کند.

«پژوهش، خلاقیت، زندگی» شعار هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش- سال 1398

رییس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش در سال 1398 از انتخاب شعار «پژوهش، خلاقیت، زندگی» برای برنامه های امسال خبر داد.

بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی بخشنامه برگزاری مراسم هفته پژوهش سال 1398 در وزارت آموزش و پرورش را ابلاغ کرد.

مدیر پژوهشگر محیط آموزشی را پژوهش محور می کند

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مدیر پژوهشگر محیط آموزشی را پژوهش محور می کند و همچنین معلم پژوهشگر می تواند دانش آموز محقق و پژوهشگر تربیت کند.

پژوهشگران برتر آموزش و پرورش قزوین تجلیل شدند

 آیین تجلیل از پژوهشگران برتر آموزش و پرورش استان قزوین روز دوشنبه با حضور حیدر تورانی معاون وزیر و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی در سالن کوثر شهر قزوین برگزار شد.

مدرسه باید سازمان پژوهنده باشد/ دور مدارس دیوار بلندی کشیدیم تا متخصصان وارد نشوند/ شیوه‌های آموزشی ۷۰ سال قبل را پیشه کرده‌ایم

مدرسه باید سازمان پژوهنده باشد و تا زمانی که مدرسه به این نقطه نرسد، تحولی رخ نمی‌دهد.

۱۳۴ اثر پژوهشی در رقابت های تحقیقاتی معلمان / مشارکت ۵۳ هزار معلم در طرح اقدام پژوهشی

کریمی از مشارکت ۵۳هزار معلم در طرح اقدام پژوهی خبر داد و خاطرنشان کرد: اقدام پژوهی گل سرسبد فعالیت های ما در پژوهشگاه است  در ۲۲سال اخیر حدود ۳۵۰هزار گزارش اقدام پژوهشی توسط معلمان انجام شده است.