مقام معظم رهبری

همه پرسی از همه فلسطینیان تنها نتیجه ای است که باید بر چالشهای امروز و فردای فلسطین مترتّب شود

رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه فلسطین قابل فراموش شدن نیست و وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌، بسی سخت‌تر خواهد شد و تأکید کردند:همه پرسی از همه فلسطینیان تنها نتیجه ای است که باید بر چالشهای امروز و فردای فلسطین مترّتب شود.

کار بزرگ معلمان آموزش شکوفاسازی استعدادها برای ارزش‌های متعالی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تبریک روز معلم به همه معلمان در مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه، کار بزرگ و جهاد معلمان را آموزش شکوفاسازی استعدادهای کودکان و نوجوانان در مسیر ارزش‌های اسلامی و انقلابی با هدف ایجاد یک جامعه دینی عادلانه و آرمان‌خواه دانستند و خاطرنشان کردند: نسل جوانی که در این مسیر پرورش می‌یابد ثروتی آن‌چنان انبوه است که هیچ پدیده ارزشمند دیگری با آن برابری نمی‌کند.

رهبر معظم انقلاب: نترسیدن از دشمن و محکم ایستادن مقابل آن از دستورهای مهم قرآن است

در اولین روز از ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و موسم ضیافت الهی، مراسم انس با قرآن در مصلای تهران و ارتباط زنده تصویری با حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد و قاریان قرآن کریم به تلاوت آیات نور پرداختند.

رهبرمعظم انقلاب: اگر کوته‌بینی نکنیم ایران به قلّه حکومت اسلامی می‌رسد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با به‌کارگیری تعبیر طعنه‌آمیز «آنچه خوبان همه دارند آمریکا به تنهایی دارد» فرمودند: مقامات آمریکا، دروغگو، وقیح، طمّاع، شارلاتان و تروریست هستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1399 را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

دستگاه‌های مسئول اجازه آسیب‌ به مراکز پردرخت را ندهند

مقام معظم رهبری با انتقاد از آسیب‌زدن به درختان در برخی مراکز پردرخت با انگیزه احداث ساختمان، افزودند: دستگاه‌های مسئول باید جداً در مقابل این‌گونه کارها بایستند و اجازه انجام آن را ندهند.

همه باید بیانیه مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در مانور تشکیلاتی سپاس مربی گفت: در اجرای گام دوم انقلاب، همه باید بیانیه مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم

تشکر مقام معظم رهبری از عملکرد فرهنگی و اجتماعی وزارت آموزش‌وپرورش

 رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد در جلسه اخیر شورای اجتماعی کشور، مقام معظم رهبری از عملکرد دو دستگاه تشکر کرد که یکی از آنها آموزش و پرورش و دیگری سپاه بود.

حج رمز وحدت اسلامی و نماد امّت‌سازی اسلام است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت‌الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه‌ی حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند.

آینده متعلق به جوانان است و آنان باید با عمل و ابتکار، خود را برای آینده آماده کنند

رهبر انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره): آینده متعلق به جوانان است و آنان باید با عمل و ابتکار، خود را برای آینده آماده کنند.