رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

کارگروه نظارت جامع بر کتاب‌های درسی تشکیل می‌شود

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به منظور نظارت جامع بر تصاویر و محتوای کتاب‌های درسی در مأموریت ویژه‌ای، کارگروهی را برای نظارت بر محتوای کتاب‌های درسی تعیین کرد.

کارگاه آموزشی برنامه‌ریزی درسی با رویکرد فطرت‌گرایی توحیدی برگزار شد

ششمین کارگاه آموزشی برنامه‌ریزی درسی با رویکرد فطرت‌گرایی توحیدی با عنوان «بازشناسی تدوین الگوی هدف نویسی» به مدیریت علمی دکتر ملکی برگزار شد.

کتاب درسی یک رسانه است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تأکید کرد کتاب درسی صرفاً وسیله آموزش و مشتمل بر مجموعه‌ای از داده‌ها و اطلاعات نیست، بلکه یک رسانه درآمیخته با بُعد تربیتی است.

سال آینده تصاویر جلد کتاب‌ های درسی را اصلاح می‌کنیم

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: نباید عکس دختران از جلد کتاب ریاضی حذف می‌شد.

درج معارف انقلاب اسلامی در 30 عنوان کتاب درسی

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با تأکید بر اهمیت متون معارف انقلاب اسلامی و فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: این معارف در 30 عنوان کتاب درسی درج شده است.

انتصاب دکتر مظاهری به عنوان «دبیر شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش»

معاون وزیر آموزش و پرورش در ابلاغی "دبیر شورای هماهنگی علمی سازمان" پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی را منصوب کرد.

نشست خبری سازمان پژوهش برگزار شد

 

نشست رسانه‌ای معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در خصوص آخرین اقدامات تحولی، مأموریت‌ها، عملکرد و برخی شائبه های ایجاد شده در روزهای اخیر برگزار شد.

معاونان دفتر آموزش عمومی و متوسطه نظری منصوب شدند

معاون وزیر آموزش و پرورش با صدور ابلاغ‌هایی معاونان دفتر برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری آموزش عمومی و متوسطه نظری سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی را منصوب کرد.

مسئولیت تولید محتوای پیش‌دبستانی‌ها با سازمان پژوهش است

 

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به محتوای پیش دبستان و مهدکودک‌ها بیان داشت: مسئولیت تولید محتوا برای این بخش مهم با سازمان پژوهش است.