سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

چشم‌انداز تحولی شبکه رشد در چند سال آینده

در ادامه‌ی پرونده‌ی رسانه‌ای شبکه‌ی ملی مدارس ایران (رشد)، که توسط روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تهیه شده است؛ بخش سوم این پرونده به بررسی چشم‌انداز تحولی شبکه رشد در چند سال آینده، محتواهای تولید شده در شبکه رشد، تفاوت شبکه رشد و شاد و غیره پرداخته است.

خانواده‌ها شریک یادگیری در شرایط کرونا باشند

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری آموزش فنی و حرفه‌ای و کاردانش گفت: راهنمای برنامه‌ریزی درسی در شرایط کرونا تسهیلاتی را برای آموزش و یادگیری در این وضعیت در نظر گرفته اما توصیه این است که خانواده‌ها نقش شریک یادگیری را در این شرایط ایفا کنند.

اجرای مصوبات ستاد کرونای سازمان پژوهش

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در راستای مقابله با ویروس کووید 19 و رعایت دقیق و کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اقداماتی همچون ضدعفونی کردن ساختمان‌ها و ارائه بسته‌های بهداشتی به همکاران را انجام داد.

بررسی بیش از 220 فیلم دانش‌آموزی در هیأت انتخاب اول پنجاهمین جشنواره فیلم رشد

به منظور بررسی در هیأت انتخاب دوم، پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد 72 فیلم دانش‌آموزی از بین 220 فیلم مشخص شدند.

محب و نقّاد رویکرد شایستگی باشیم

نشست هم‌اندیشی و تبادل نظر دفتر برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری فنی و حرفه‌ای و کاردانش با رئیس سازمان پژوهش و برنامه آموزشی برگزار شد.

تکریم همکاران نابینا توسط معاون توسعه منابع و پشتیبانی

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اهدای لوح یادبودی نابینایان شاغل در این سازمان را تکریم نمود.

تجلیل از اقدامات سازمان پژوهش در نشر معارف انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی

در مراسمی با حضور مسؤولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه امام حسین (علیه السلام)، از زحمات و تلاش‌های سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در درج متون و معارف انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی تجلیل شد.