دکترحسن ملکی

تجلیل از اقدامات سازمان پژوهش در نشر معارف انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی

در مراسمی با حضور مسؤولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه امام حسین (علیه السلام)، از زحمات و تلاش‌های سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در درج متون و معارف انقلاب اسلامی در کتاب‌های درسی تجلیل شد.

نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" برگزار می‌شود

نشست "واکاوی سند 2030 از منظر حکمرانی، علم و نظم تمدنی" به صورت مجازی 23 مهرماه و با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

بررسی ظرفیت‌های شبکه ملی رشد و شبکه شاد در نشست تعاملی معاونت‌های وزارت آموزش و پرورش

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در نشستی تعاملی با معاونت‌های وزارت آموزش و پرورش نسبت شبکه ملی مدارس ایران (رشد) و شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) را به عنوان دو ظرفیت بالا در آموزش و پرورش مورد بررسی قرار داد.

پیش نشست کنفرانس مجازی «مناسبات علم دینی و برنامه درسی آموزش و پرورش» برگزار شد

معاون وزیر آموزش و پرورش در پیش نشست کنفرانس مجازی«نقش معرفت دینی در علوم انسانی» موضوع "علم دینی و دلالت‌های آن در برنامه درسی" را تشریح کرد.

مسئولیت تولید محتوای پیش‌دبستانی‌ها با سازمان پژوهش است

 

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به محتوای پیش دبستان و مهدکودک‌ها بیان داشت: مسئولیت تولید محتوا برای این بخش مهم با سازمان پژوهش است.

تولد سند تحول بنیادین، عملیاتی‌ترین اقدام در جمهوری اسلامی است

 
رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در سی‌وچهارمین اجلاس سراسری رؤسا و مدیران آموزش‌وپرورش سراسر کشور، تولد سند تحول بنیادین را عملیاتی‌ترین اقدام در جمهوری اسلامی دانست.
 

طی کردن صراط مستقیم و ورود صحیح به میدان عمل نکته مهم عاشورا است

 

مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد.

نخبگان، دلسوزان و مسئولان تدبیر کنند روند حرکتی جمعیت از پیرشدن به سمت جوان شدن تغییر کند

 

هم‌اندیشی نسبت جمعیت و برنامه‌های درسی با حضور نمایندگان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، نمایندگان حوزه ستادی و نمایندگان دیگر نهادها برگزار شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و فرهنگستان زبان و ادب فارسی

 

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و فرهنگستان زبان و ادب فارسی در راستای رشد و تعالی زبان فارسی، اجرای اسناد بالادستی و حفظ و اصالت زبان فارسی به‌عنوان یکی از ارکان هویت ملی امضاء شد.