وزیر آموزش و پرورش

سازمان پژوهش یک ابر سازمان و محور گفتمان تحولی است

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه سازمان پژوهش دیده‌بان نظام تعلیم و تربیت است، گفت: مسئولیت جامعه در برابر بخش عظیمی از پدیده‌های نوظهور بر عهده این سازمان است و می‌تواند مصونیت ملی ایجاد کند.

برای پوشش آموزش ها باید روش های مختلف را دنبال کنیم

وزیر آموزش و پرورش در بخش اول نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران از حضور 95 درصدی معلمان در مدارس و حضور 15 درصد دانش آموزان پس از بازگشایی مدارس و از روز 27 اردیبهشت ماه خبر داد.

تبریک عید سعید فطر به تمامی ایرانیان ایمانی، به ویژه همکاران فرهنگی

وزیر آموزش و پرورش در پیامی عید سعید فطر را به تمامی ایرانیان ایمانی، به ویژه همکاران فرهنگی تبریک گفت.

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، دیده بان نظام تعلیم و تربیت است

وزیر آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی را دیده بان نظام تعلیم و تربیت دانست.

رکن مهم تحولات جامعه، نظام تعلیم و تربیت است

 

وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد: رکن مهم تحولات جامعه، نظام تعلیم و تربیت است و طرح هر دانش آموز یک مهارت را بطور جدی پیگیری می‌کنیم.

راهبری و هدایت شبکه آموزشی دانش آموز در دو مقطع ابتدایی و متوسطه

وزیر آموزش و پرورش طی ابلاغی دستوری به معاونین، بر "راهبری و هدایت شبکه آموزشی دانش آموز در دو مقطع ابتدایی و متوسطه" تاکید کرد.

ثبت نام 3 میلیون و 800 هزار نفر از دانش آموزان و معلمان در شبکه آموزشی شاد

وزیر آموزش و پرورش در نهصد و هفتاد و سومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش از ثبت نام 3 میلیون و 800 هزار نفر از دانش آموزان و معلمان دوره ابتدایی تا کنون در شبکه آموزشی شاد خبر داد.

 

برنامه های صداوسیما برای پوشش این حجم از کتب درسی و 250 درس کافی نسیت

وزیر آموزش وپرورش در اولین جلسه سال 99 شورای عالی آموزش‌وپرورش اظهار کرد:‌ جامعه زنده جامعه‌ای است که در برابر پدیده‌های غیرمترقبه به سرعت واکنش سنجیده‌ای داشته باشد.