دکتر حسن ملکی

حاج قاسم مصداق بارز کلمه "رشید" به تعبیر قرآن است

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در نشست مجازی "شهید سلیمانی، ضرورت و چگونگی معرفی در برنامه درسی" تأکید کرد حاج قاسم مصداق بارز کلمه "رشید" به تعبیر قرآن است.

نشست نقد کتاب "آرای دانشمندان مسلمان در تعلیم و تربیت و مبانی آن، امام خمینی(ره)" برگزار شد

نشست نقد کتاب "آرای دانشمندان مسلمان در تعلیم و تربیت و مبانی آن، جلد ششم، امام خمینی(ره)" با حضور نویسنده و ناقدان این کتاب به همت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و به صورت مجازی برگزار شد.

"مبانی دینی تحول در برنامه درسی" در وبینار دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

"مبانی دینی تحول در برنامه درسی" در وبینار برنامه‌های هفته پژوهش و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بررسی شد.

نشست علمی بررسی ابعاد مختلف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار می‌شود

نشست علمی بررسی ابعاد مختلف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از تدوین تا اجرا با حضور صاحب‌نظران و اساتید دانشگاه برگزار می‌شود.

رابطه‌ی پژوهش با برنامه‌ی درسی، رابطه‌ی زمین با بذر است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با تأکید بر اهمیت امر پژوهش، گفت: رابطه‌ی پژوهش با برنامه‌ی درسی رابطه‌ی زمین با بذر است.

احتمال تغییر آموزش درس"مدیریت خانواده و سبک زندگی" از پایه دوازدهم به یازدهم بررسی می شود

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در جلسه ارائه گزارش برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی 6 هزار معلم درس مدیریت خانواده و سبک زندگی گفت: انتقال تدریس کتاب مدیریت سبک خانواده به جهت سنگینی دروس پایه دوازدهم به پایه‌ی یازدهم در سازمان پژوهش بررسی می شود.