تفاهم نامه

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و فرهنگستان زبان و ادب فارسی

 

تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و فرهنگستان زبان و ادب فارسی در راستای رشد و تعالی زبان فارسی، اجرای اسناد بالادستی و حفظ و اصالت زبان فارسی به‌عنوان یکی از ارکان هویت ملی امضاء شد.

حرکت بزرگ در آموزش و پرورش از طریق سازمان پژوهش و دانشگاه فرهنگیان

سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و دانشگاه فرهنگیان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

ایجاد مراکز آموزش هوانوردی درپژوهش سراهای دانش آموزی کشور

توافق نامه سه جانبه ایجاد مراکز آموزش هوانوردی در پژوهش سراهای دانش آموزی بین وزارت آموزش وپرورش، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسید.

پانا محیطی مستعد برای فعالیت 100 هزار خبرنگار دانش آموز است

مشاور رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در امور رسانه و ارتباطات بین الملل گفت: خبرگزاری پانا محیطی مستعد برای فعالیت 100 هزار خبرنگار دانش آموز است و می تواند مولد اخبارحوزه اجتماعی به ویژه آموزش و پرورش باشد.

تفاهم نامه همکاری بین خبرگزاری پانا و سازمان پژوهش مبادله شد

تفاهم نامه همکاری بین خبرگزاری پانا و سازمان پژوهش با حضور در دفتر خبرگزاری پانا امضاء و مبادله شد.

امضای تفاهم‌‌نامه همکاری بین وزارت آموزش و پرورش و سازمان اسناد و کتابخانه ملی

تفاهم نامه ای با هدف «تعمیق شناخت ارزش‌های کتاب، سند و میراث مکتوب»، «ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی» و «بهره‌گیری از منابع اطلاعاتی، ظرفیت‌ها و فرصت‌های پژوهشی، مطالعاتی و تخصصی یکدیگر»، و... بین آموزش و پرورش و سازمان اسناد و کتابخانه ملی به امضاء رسید.

مبادله تفاهم نامه با نهضت سوادآموزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، ساعت 8:30 روز چهارشنبه 29 مهرماه طی مراسمی با حضور آقایان دکتر محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تفاهم نامه همکاری در خصوص آموزش سواد دیجیتال امضاء و مبادله شد.

در این جلسه آقایان سید محمد ناصری، سید احمد حسینی، سلطانی فر، خادمیان و چند تن از خبرنگاران حضور داشتند.

سازمان پژوهش به عنوان مغز متفکر وزارت آموزش و پرورش ایفای نقش می‌کند

رئیس شرکت صنایع آموزشی، ایجاد هماهنگی بین بخش های مختلف آموزش و پرورش را موجب هم افزایی بیشتر قلمداد کرد و اضافه نمود: سازمان سازمان پژوهش به عنوان مغز متفکر وزارت آموزش و پرورش در ایجاد آن ایفای نقش نماید.

جامعه 13میلیونی دانش آموزی، بازار بالقوه صنایع آموزشی استاندارد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در مراسم مبادله تفاهم نامه با شرکت صنایع آموزشی، جامعه 13میلیونی دانش آموزی را فرصتی بی نظیر وبازار مصرف بالقوه صنایع آموزشی استاندارد توصیف کرد.