سند تحول بنیادین

سند تحول برای بخش های مختلف نظام تعلیم و تربیت، برنامه ریزی و نسخه درمان دارد

وزیر آموزش و پرورش گفت: بدون وجود نیروی انسانی متخصص، شایسته و با انگیزه، در صورت اجرای سند تحول بنیادین هم هیچ اتفاقی در آموزش و پرروش رخ نمی دهد.

حفظ کرامت ذاتی همه افراد در فرایند تربیت یک اصل است

 نهمین جلسه آشنایی با مبانی نظری سند تحول بنیادین امروز سه‌شنبه 14 اسفند 97 در سالن اجتماعات سازمان پژوهش برگزار گردید.

سند تحول بنیادین هنوز درست اجرا نشده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید به دنبال مدرسه کارآمد باشیم که مطابق اهداف نظام و انقلاب باشد و آینده کشور را تضمین کند.

اجرای سند تحول بنیادین نیازمند به مردان تحول است

تا سند تحول بنیادین پیموده نشود، پیاده نمی‌شود معتقدم که آموزش و پرورش با وجود سند تحول بنیادین در روشنایی است و مردان تحول، فتیله این چراغ هستند، اما اکنون مردان تحول در آموزش و پرورش کم داریم.

مدیران وامدار دیگران؛ نمی‌توانند پایه‌های تمدن اسلامی را بنا نهند

امروز نیازمند تربیت معلم برای برنامه درسی ملی هستیم. بهانه‌های مختلفی وجود داشت مانند آنکه برخی دروس چقدر لازم و ضروری هستند یا اینکه این دروس در دانشگاه دوباره تکرار می‌شوند.

مرکز سنجش، مسئولیت پایش سند تحول بنیادین را بر عهده خواهد گرفت

مراسم تکریم عبدالرسول عمادی، رئیس پیشین و معارفه خسرو ساکی، رئیس جدید مرکز سنجش آموزش و پرورش صبح امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش، قائم‌مقام وزیر، مدیر کل امور زنان و کارکنان مرکز سنجش برگزار شد.

کتب کمک درسی در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین مورد توجه هستند

دکتر پانته آ دری گفت: کتاب درسی در نظام جدید درسی، به برنامه محوری و بسته های چند رسانه ای و آموزشی تبدیل می شود و در این راستا مکمل هایی تحت عنوان کمک درسی ها احتیاج داریم تا بتواند اهداف سند تحول بنیادین را محقق کند.

برنامه زیرنظام راهبری و مدیریت تعلیم و تربیت ابلاغ شد

برنامه زیرنظام راهبری و مدیریت نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران مصوبه نهصد و چهل و هشتمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش به امضای رئیس‌جمهوری رسید و برای اجرا ابلاغ شد.