آزمون استخدامی

هر معلمی می‌تواند مدیر باشد؟

رئیس سازمان امور اداری استخدامی کشور با طرح این پرسش که چرا ۴۰ سال است برای مدارس، مدیر تربیت نمی‌کنیم و معتقدیم هرکس که معلم است می‌تواند مدیر هم باشد؟ گفت: در واحدهای اداری آموزش و پرورش هم همین مشکل را داریم، اگر کارگزینی یک تخصص است چرا از متخصص امر در این بخش استفاده نمی‌کنیم؟ .

آزمون استخدامی ۹ دستگاه اجرایی کشور ۱۵ تیر ماه برگزار می شود

پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز جمعه ۱۵ تیر ماه برگزار خواهد شد و کارت شرکت در آزمون از سه‌ شنبه آینده قابل دریافت است.

رقابت بیش از 400 هزار نفر برای استخدام 17 هزار نفر در آموزش و پرورش

در پنجمین آزمون استخدامی کشور بیش از 400 هزار نفر برای 17 هزار کد استخدامی آموزش و پرورش رقابت خواهند کرد.

ثبت‌نام پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی آغاز شد

در این آزمون وزارت آموزش و پرورش، راه وشهرسازی، امور اقتصاد و دارایی و سازمان های ملی زمین ومسکن، دامپزشکی، شیلات، بیمه سلامت، اوقاف و محیط زیست شرکت می‌کنند.

ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش از انتشار دفترچه آزمون استخدامی این وزارتخانه و ثبت نام این آزمون از ۲۲ اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

دفترچه آزمون استخدامی در آموزش‌ و پرورش هفته آینده منتشر می شود

وزیرآموزش و پرورش در خصوص آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش گفت: پیگیر هستیم و دوستان در سازمان سنجش درتلاشند تا دفترچه هفته آینده منتشر شود.

اعلام شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش گفت: شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی برای دارندگان مدرک کارشناسی ۳۵، ارشد۴۰ و دکتری ۴۵ سال است.

مجوزهای استخدام نیرو در آموزش‌ و پرورش صادر شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش‌ و پرورش از صدور مجوزهای استخدام نیرو در این وزارتخانه خبر داد و افزود: جدول زمان بندی آزمون در این هفته تعیین تکلیف می شود.

انتشار دفترچه ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا پایان فروردین

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش ازانتشار دفترچه ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش وپرورش تا پایان فروردین خبرداد.