13 آبان

دعوت وزیر آموزش‌و‌پرورش از دانش‌آموزان برای حضور پرنشاط در مراسم 13 آبان

بطحایی: با حضوری آگاهانه به جهانیان ثابت کنید که قدر استقلال و جمهوری اسلامی را می‌دانید

سیاست های آمریکا علیه ایران برای دانش آموزان تهران تبیین می شود

    تهران-ایرنا-معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به برنامه های مدارس به مناسبت یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: به مناسبت این روز، مبلغین حوزه های علمیه و ائمه جماعات با حضور در مدارس سیاست های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران را برای دانش آموزان تبیین می کنند.

استکبار پیوسته در مقابل عدالت و حکومت های عدالتخواه قرار دارد

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: استکبار پیوسته در مقابل عدالت و حکومت های عدالتخواه قرار دارد و دانش آموزان باید به عنوان آینده سازان انقلاب با این راه و مسیر آشنا شوند.

13 آبان یک تاریخ است

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: زمان حاضر فرصت خوبی است که همه دستگاه ها به کمک آموزش و پرورش بیایند وگرنه وزارت آموزش و پرورش نمی تواند به تنهایی پاسخگوی این حجم عظیم انتظارات باشد.

وظیفه ما تربیت دانش‌آموزانی است که در مواقع حساس از نظام دفاع کنند

دانش آشتیانی با اشاره به اهمیت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور شد: 13 آبان یادآور این است که دانش‌آموزانی در مقطع حساس که نظام نیاز به دفاع داشت، حاضر شده و جانفشانی کردند.

چرا هیچ نشانه‌ای از ۷۰ جلد اسناد لانه جاسوسی، در مدارس و دانشگاه‌ها نیست؟

حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای با بیان اینکه مشکلات کشور با روحیه و تفکر انقلابی حل می‌شود، فرمودند: ۷۰ جلد کتاب از اسناد لانه‌ جاسوسی منتشر شده است؛ چرا هیچ نشانه‌ای از این کتاب‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها نیست؟