دانشگاه فرهنگیان

لزوم به‌کارگیری معلمان از طریق دانشگاه فرهنگیان/ تقویت دوره ۱ ساله تربیت معلم

معلمان باید از مسیر دانشگاه فرهنگیان وارد عرصه تعلیم و تربیت شوند

شرایط ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان

ثبت‌نام در دانشگاه فرهنگیان غیرحضوری می باشد. برای ثبت‌نام به سامانه آموزش دانشگاه فرهنگیان به نشانی http://10.9.29.92/home/Default.htm مراجعه کنید.

پذیرش 40 هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان در سال جاری

وزیرِآموزش و پرورش در آئین بهره‌برداری از مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه فرهنگیان آرادان از پذیرش 40 هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان در سال جاری خبر داد.

نظام آموزشی، مهمترین محمل و ابزار اجتماعی برای سرمایه گذاری نیروی انسانی است

معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه در 19مین اجلاس روسای دانشگاه فرهنگیان: هر چه در آموزش و پرورش خرج کنیم، هزینه نیست، سرمایه است.

فراخوان جذب 400 عضو هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان بزودی منتشر می شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: فراخوان جذب 400 عضو هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان از نیروهای جوان و متخصص سایر دانشگاه‌های کشور شهریورماه اعلام می‌شود.

«کارورزی » بهترین جایی که پیوند بین دانش و مهارت اتفاق می افتد

رئیس دانشگاه فرهنگیان در نخستین نشست کارورزی در این دانشگاه گفت: «کارورزی » بهترین جایی است  که پیوند بین دانش و مهارت اتفاق می افتد.

"رهنامه 40 ماده ای" دانشگاه فرهنگیان جهت بهره برداری و اجرا ابلاغ شد

رئیس دانشگاه فرهنگیان در راستای ارتقاء کیفیت "رهنامه 40 ماده ای" دانشگاه فرهنگیان را جهت بهره برداری و اجرا به پردیس های استانی ابلاغ کرد.

تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه تربیت‌ معلم

در جلسه هیات امناء دانشگاه فرهنگیان که با حضور وزیر آموزش‌و‌پرورش، تشکیل شد، به اتفاق آراء، تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه تربیت معلم به تصویب رسید.

9350 فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان، مهر ماه وارد مدارس می‌شوند

رئیس دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: در 98 پردیس و مرکز دانشگاه فرهنگیان، 25 هزار ظرفیت خالی وجود دارد که مطالبه و برنامه اصلی ما تأمین این تعداد دانشجو است.