نشست هم اندیشی

تقدیر دکتر ذوعلم از رؤسای سابق سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی

موضوع در کمیسیون‌های یازده‌گانه مورد تحلیل و ارزیابی قرار گرفته و همه فعالیت‌های پژوهشی، کتاب، مجلات و کمک‌آموزشی بر محور این ساحت‌ها تنظیم شود.
باید به تولیدات کتاب، پژوهش، برنامه‌ریزی، مجلات رشد و کتاب‌های آموزشی و از یک نظم هم‌پوشانی برخوردار شود و اولین قدم تشکیل هسته مرکزی حوزه‌های یادگیری است

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

باید برای نیاز دانش آموزان محتوا تعریف کرد

در کشورهای مختلف دنیا حداقل هشت واحد دروس مهارتی را برای مهارت های فردی و اجتماعی اختصاص می دهند و نسبت به نیازها براساس آمایش سرزمینی توجهی خاص دارند.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

مدرسه تراز تمدن الگوی اسلامی خوب است؛ اما چگونه باید باشد؟

امروز همگی بر سند تحول بنیادین سندی توافق داریم و مخالفی ندارد. تنها ممکن است برخی با بخش‌هایی از آن یا عباراتی در آن مخالف باشد، اما کلیت محتوا حرف‌های منطقی، اسلامی و تربیتی است که به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفته و به تصویب شده است.

امتیاز: 
3
امتیاز: 3 (1 رای)

مدرسه زمینه ساز انتقال هویت به دانش آموزان

فرزندان ما در مدرسه تربیت می شوند برای تکریم و تعالی‌شان باید فرایند هویت سازی آنان در مدرسه شکل گیرد. مدرسه زندگی که دارای چشم انداز و حس مسیولیت پذیری، ابتکارو خلاقیت، ایمان و عمل واخلاق است. این مدرسه زمینه را برای دانش آموزان و انتقال هویت ایجاد می‌کند. اما به نظر می‌رسد این نگاه هنوز در تعلیم و تربیت وجود ندارد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

"اولین نشست هم اندیشی پیرامون تدوین برنامه های سال 98 سازمان با تاکید بر برنامه های زیر نظام برنامه درسی "

‌یک‌شنبه نهم دی ماه اولین جلسه هم‌اندیشی تدوین برنامه‌های سال 98 سازمان پژوهش در محل سالن اجتماعات سازمان  با حضور سرپرست محترم سازمان، مدیران ارشد و میانی و روسای دفاتر تشکیل گردید.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

500 طلبه وظیفه در اختیار آموزش و پرورش هستند

دوازدهمین هم‌اندیشی سالانه ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش باحضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در مشهد برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نشست هم اندیشی مدیران و اعضاء هیئت امنا در مدرسه دارالفنون

نشست هم اندیشی سرپرست و مدیران سازمان با جمعی از اعضاء هیئت امنای سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در مدرسه دارالفنون

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم اندیشی سردبیران مجلات رشد با حضور دکتر تورانی و حجت الاسلام قرائتی

نشست هم اندیشی سردبیران ومولفان مجلات رشد با حضور دکتر تورانی و حجت الاسلام والمسلمین قرائتی صبح امروز در سالن اجتماعات سازمان پژوهش برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغوش گرم خود را به روی همه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت گشوده ایم

دکتر حیدر تورانی در دومین نشست هم اندیشی معاونان وزیر با بیان اینکه نقد سازنده، همواره موجب بهبود و اصلاح نواقص می شود، افزود: سازمان آغوش گرم خود را به روی همه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت گشوده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم‌اندیشی با پیش‌کسوتان صاحب‌نظر سازمان پژوهش به زودی برگزار می شود

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان به زودی برگزار می کند: نشست مشترک و موثر مدیران و پیش کسوتان سازمان پژوهش  به زودی برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده