نشست هم اندیشی

هم اندیشی سردبیران مجلات رشد با حضور دکتر تورانی و حجت الاسلام قرائتی

نشست هم اندیشی سردبیران ومولفان مجلات رشد با حضور دکتر تورانی و حجت الاسلام والمسلمین قرائتی صبح امروز در سالن اجتماعات سازمان پژوهش برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغوش گرم خود را به روی همه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت گشوده ایم

دکتر حیدر تورانی در دومین نشست هم اندیشی معاونان وزیر با بیان اینکه نقد سازنده، همواره موجب بهبود و اصلاح نواقص می شود، افزود: سازمان آغوش گرم خود را به روی همه صاحب نظران حوزه تعلیم و تربیت گشوده است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم‌اندیشی با پیش‌کسوتان صاحب‌نظر سازمان پژوهش به زودی برگزار می شود

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان به زودی برگزار می کند: نشست مشترک و موثر مدیران و پیش کسوتان سازمان پژوهش  به زودی برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتاب درسی به گونه ای تدوین گردد که در کنار آموزش، نقش مربی پرورشی هم دیده شود

معاون فرهنگی و پرورشی وزیر در نشست هم اندیشی مدیران ارشد آموزش و پرورش برای تعالی برنامه درسی گفت: کتاب درسی به گونه ای تدوین گردد که در کنار آموزش، نقش مربی پرورشی هم دیده شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

محتوای کتاب درسی در تقویت هویت ملی نقش اساسی دارد

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان این مطلب که سفرهای مطالعاتی خارجی باید «آورده» داشته باشد، افزود: محتوای کتاب درسی در تقویت هویت ملی نقش اساسی دارد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

از تلاش برای بهبود فضای ارتباطات اثر بخش استقبال می کنیم

رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با بیان این مطلب که از تلاش برای بهبود فضای ارتباطات اثر بخش استقبال می کنیم. از آمادگی دانشگاه برای میزبانی جلسه بعدی خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اولین نشست هم اندیشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پروش برگزار شد

اولین نشست هم اندیشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پروش با حضور دکتر فرهاد کریمی، روسای پژوهشکده ها و اعضای هیات علمی پژوهشگاه برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بیست ویکمین جلسه رابطین و نمایندگان دفاتر سازمان پژوهش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی، بیست ویکمین جلسه رابطین و نمایندگان دفاتر سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با حضور اعضاء برگزار گردید.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نقد سازنده ، زمینه ساز اعتلای سازمان و بهبود کیفیت آموزش است

عضو هیات علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت کاربست یافته های پژوهشی، نقد سازنده را زمینه ساز اعتلای سازمان و بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

در نشست هم اندیشی با قائم مقام معاون صدا پیشنهاد شد: تولید مجله صوتیِ صدای رشد

رئیس اداره روابط عمومی سازمانی پژوهش در دیدار با قائم مقام معاون صدا، ماه مبارک رمضان را فرصتی بی بدیل برای طراحی و اجرای مجله صوتیِ «رشد دانش آموز» متناسب با مقاطع مختلف تحصیلی توصیف کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده