شورای مدیران

کیفیت بخشی و توسعه تحقیقات کاربردی از اهداف راهبردی پژوهشگاه است

سرپرست پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش با تاکید بر اصلاح فرایندهای پژوهشی، کیفیت بخشی و توسعه تحقیقات کاربردی را از اهداف راهبردی این پژوهشگاه برشمرد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

نشست مشترک سردبیران مجلات رشد و کارشناسان تألیف به زودی برگزار می شود

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش از برگزاری نشست مشترک سردبیران مجلات رشد و کارشناسان دفاتر تألیف در آینده نزدیک خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم‌اندیشی با پیش‌کسوتان صاحب‌نظر سازمان پژوهش به زودی برگزار می شود

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان به زودی برگزار می کند: نشست مشترک و موثر مدیران و پیش کسوتان سازمان پژوهش  به زودی برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نقد از خود و پاسخگویی به سوالات جامعه در کانون توجه ما باشد

دکتر حیدر تورانی در جلسه شورای مدیران سازمان، اظهار کرد: اعضای سازمان به ویژه مدیران، نقد از خود و پاسخ‌گویی به سوالات جامعه را در کانون توجه خویش قرار دهند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بازبینی برنامه سال 97 سازمان پژوهش باتاکید بر برنامه ششم توسعه

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به سیاست چند تالیفی برخی کتب درسی، بر انجام مطالعات مقدماتی طرح و بخشی از فاز عملیاتی آن تاکید کرد.  

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مهمترین اولویت آموزش و پرورش، اجرای سند تحول است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در جلسه شورای مدیران سازمان، با تاکید بر لزوم پرهیز از فضاسازی های مجازی اظهار کرد: برای وزیر آموزش و پرورش شاید بهتر از این جمله ای نباشد که بگوید؛ "من سند تحول بنیادین را به جِد دنبال می کنم".

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سئوالات امتحانی دارای ضرایب دشواری مختلف «آسان، متوسط و دشوار» است

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در جلسه شورای مدیران سازمان: سوالات این دوره نیز هم سطح سوالات امتحانی دوره های قبل بوده و از آسان شروع شده و دارای ضرایب دشواری مختلف «آسان، متوسط و دشوار» است.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

هیچ تصویری از برند کالاهای خارجی در کتب درسی نیست

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی  با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در مصرف کالاهای داخلی افزود: هیچ تصویری از برند کالاهای خارجی در کتب درسی وجود ندارد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده