بیانات مقام معظم رهبری

لشکر جوانان مؤمن و انقلابی وارد میدان مطالبه آرمانهای انقلاب شوند

رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان کردند: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمان‌ها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بازگشت به توحید،حاکمیت علم وهدایت الهی و مقابله با منیّت ودیکتاتوری اصلی ترین پیام بعثت

مقام معظم رهبری بازگشت به توحید و حاکم شدن علم و قدرت و فیض و هدایت الهی بر زندگی انسان و مقابله با منیّت و دیکتاتوری و استبداد را اصلی ترین پیام بعثت دانستند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها کنار یکدیگرند

رهبر معظم انقلاب:  برادران شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها در کنار یکدیگر حاضرند و باید با کارهای فرهنگی و هنری این حقایق و وحدت واقعی را مجسم و نمایان کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

انتخابات، به رخ کشیدن اندیشه نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی در مقابل چشم سیاستمداران دنیاست

مقام معظم رهبری انتخابات را به رخ کشیدن اندیشه نو و جذاب مردم‌سالاری اسلامی درمقابل چشم سیاستمداران دنیا دانستندوافزودند:مردم‌سالاری دینی یک تجربه جدید بود که به‌وسیله نظام جمهوری اسلامی وامام بزرگوار،به بشریت عرضه شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

حوزه‌های علمیه از فضای مجازی برای تبیین معارف اسلامی بهره گیرند

مقام معظم رهبری شناسایی شبهات روز و پاسخ به آنها را از جمله کارهای مهم حوزه‌های علمیه برشمردند و فرمودند: این کار هیچ منافاتی با فقاهت ندارد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

تعالی معنوی، گسترش فکر و عقیده، شادی و آرامش روحی درگروعمل به قرآن است

اگر معانی بلند قرآن با زبان روز، برای انسان ها بیان شود، قطعاً تاثیرگذاری بالایی خواهد داشت و زمینه ساز پیشرفت واقعی بشریت خواهد شد، زیرا عزت، قدرت، تعالی معنوی، گسترش فکر و عقیده، و شادی و آرامش روحی درگروعمل به قرآن است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تبیین پنج شاخص مهم «انقلابی گری» در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)

مقام معظم رهبری، امام راحل را شخصیت «مؤمنِ متعبدِ انقلابی» خواندند و با تأکید بر ادامه راه «امامِ انقلابیِ ملت» به عنوان تنها راه پیشرفت و تحقق اهداف مردم و نظام، پنج شاخص مهم «انقلابی گری» را تبیین فرمودند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دقایقی پیش بیست و هفتمین سالگرد ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز شد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در رابطه با مذاکرات 5+1 تصریح کردند: جمهوری اسلامی تعهدهای خود را انجام داده ولی طرف مقابل دبه می‌کند، این یک تجربه است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتاب " در آیینه کلام " منتشر شد

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان  پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از گردآوری و چاپ بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با معلمان و فرهنگیان  خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده