کتاب کمک آموزشی

دستورالعمل کتاب‌های کمک آموزشی هفته آینده ابلاغ می‌شود

زمانی که کنکور را به شکل موجود داریم نمی‌توانیم بگوییم بچه‌ها کلاس کنکور نروند و از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده نکنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اجباری به استفاده از کتاب های کمک آموزشی در مدارس نیست

وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه مصوبه ای برای منع استفاده از کتاب کمک آموزشی و آزمون در دوره ابتدایی نداریم، افزود: البته مدیران مدارس نیز نباید دانش آموزان را مجبور به استفاده از این کتاب ها کنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بی توجهی به «تربیت» دانش آموزان، استقبال از آسیب های اجتماعی است

کتابهای کمک آموزشی گذشته از هزینه های زیادی که به والدین و دانش آموزان تحمیل می کند، از لحاظ تربیت و پرورش نسل آینده نیز کاملا ناکارآمد و نامناسب است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اجرای طرح «نذر کتاب» توسط دانش‌آموزان بسیجی

مدیرعامل مؤسسه علمی رزمندگان اسلام از اجرای طرح «نذر کتاب» توسط دانش‌آموزان بسیجی خبر داد و افزود: 10 هزار دانش‌آموز بسیجی که در مدارس تحصیل می‌کنند به نذر کتاب و لوازم‌التحریر پرداخته اند. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتب کمک درسی نتیجه گرا هستند/ دوره ابتدایی نیاز به کمک درسی ندارد

مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی با بیان اینکه کتاب‌های کمک‌ درسی عمدتاً نتیجه‌گرا هستند، افزود: در دوره ابتدایی ارزشیابی توصیفی است، لذا به کتب کمک درسی نیاز نیست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی کتاب های غیر استاندارد در مدارس ممنوع است

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: معرفی هرگونه ابزار کمک آموزشی، نرم افزار، سی دی و فیلم آموزشی که به تأئید سازمان پژوهش وبرنامه ریزی وزارت آموزش وپرورش نرسیده در مدارس ممنوع است.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتاب کمک آموزشی کتابی است که موتور یادگیری دانش آموزان را فعال کند

مشاور رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در مراسم تجلیل از معلمان نوآور، مولف و صاحب اثر استان کردستان اظهار کرد: کتاب کمک آموزشی، کتابی است که موتور یادگیری دانش آموزان را فعال کند. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کتابهای کمک آموزشی باید همگام با اسناد بالادستی تالیف شوند

مدیرعامل موسسه انتشارات مدرسه با بیان اینکه لوازم کمک آموزشی بیشتر برای بالابردن قدرت آموزش معلم درکلاس تولید می شود، افزود: کتابهای کمک آموزشی باید همگام با اسناد بالادستی تالیف شوند. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده