دانشگاه شهید رجایی

از تلاش برای بهبود فضای ارتباطات اثر بخش استقبال می کنیم

رئیس دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با بیان این مطلب که از تلاش برای بهبود فضای ارتباطات اثر بخش استقبال می کنیم. از آمادگی دانشگاه برای میزبانی جلسه بعدی خبر داد.

چاپ مقاله عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی در یکی از معتبرترین مجلات علمی جهان

مقاله مهدی نیک عمل، دانشیار گروه فیزیک و عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی در مجله Nature Nanotechnology که از مجلات معتبرعلمی جهان است به چاپ رسید.

نشست هیات امنای دانشگاه شهید رجائی به ریاست وزیر آموزش و پرورش برگزار شد

بیست و نهمین نشست هیات امنای دانشگاه شهید رجائی ۲۳ اسفند ماه به ریاست مقام عالی وزارت و در محل دفتر ایشان و با حضور اعضای هیات امنا  برگزار گردید. 

استاد دانشگاه شهید رجایی، منتخب ویژه جشنواره بین المللی جشنواره خوارزمی

10طرح داخلی و 5 طرح خارجی از کشورهای استرالیا، چین، آلمان، فرانسه و سوئیس به عنوان برگزیدگان سی‌و یکمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی از سوی رئیس‌جمهوی مورد تقدیر قرار گرفت.

معلمان نقش اصلی و محوری در ایجاد انگیزه برای دانش‌آموزان دارند

برای اینکه دانش‌آموز پرسشگر باشد باید معلمی با فکر پویا در کنارش باشد اگر معلمان خود از پرسشگری بی‌بهره باشد، نمی توانند در دانش آموزانروحیه‌ پرسشگری  ایجاد کنند.

کنفرانس آموزش با رویکرد علوم‌شناختی در دانشگاه شهیدرجایی برگزار می شود

دهمین دوره کنفرانس ملی آموزش به همراه نخستین کنفرانس بین المللی آموزش با رویکرد علوم شناختی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.

رونمایی از سند راهبردی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

با حضور وزیر آموزش و پرورش، جمعی از اساتید و دانشجویان از سند راهبردی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی رونمایی شد.

پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی از طریق آزمون سراسری

وزارت آموزش و پرورش از بین شرکت کنندگان در آزمون سراسری سال 95 که مجاز به انتخاب رشته شده اند تعداد 10 هزار دانشجوی متعهد خدمت در رشته های مورد نیاز جذب می نماید.