رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

همزمان با خجسته میلاد امام کاظم علیه السلام، دومین ضیافت همدلی برگزار شد

همزمان با ایام پر برکت دهه ولایت و خجسته میلاد هفتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، دومین ضیافت همدلی کارکنان سازمان پژوهش برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

عزتمندی مومن در بی نیازی از خلق است

رئیس اداره حراست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در نشست صمیمی کارکنان حفاظت با اشاره به حدیثی از امام جواد(ع) عزتمندی مومن را در بی نیازی از خلق دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

با توجه به پیشرفتهای علمی و فناوری، کتاب‌های درسی باید هر 5 سال بازنگری شود

طبق سند تحول بنیادین مهمترین هدف شکوفایی فطرت و ارتقای خلاقیت دانش‌آموزان است، در حالی که تست‌زنی‌ها به خلاقیت دانش آموزان آسیب وارد می سازد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

«روحانیت» ملجأ و مرجع مردم بوده و نباید به علت مناصب سیاسی و اداری این جایگاه مخدوش شود

دکتر محمدیان در آستانه ورود به ماه محرم: «روحانیت تشیع» همیشه مرزبانان ایمان اسلامی و بیدارگران اقالیم قبله و ملجأ و مرجع مردم در سختی ها و نگرانی ها بوده اند، امروز نباید به علت مناصب اداری و سیاسی جایگاه روحانیت مخدوش شود.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت آیت الله علی اصغر معصومی(ره)

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت عالم وارسته دینی آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی رحمت الله علیه پیام تسلیتی صادر کرد:

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

«شاقول» مراقبت از محتوای کتب درسی، «برنامه درسی ملی» است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با استناد به سند تحول و زیرنظام های آن، افزود: «شاقول» مراقبت از محتوای کتب درسی، «برنامه درسی ملی» است.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

دستیابی به مراتبی از حیات طیبه در بستر شکوفایی فطرت تحقق می یابد

دکتر محمدیان در نشست هم اندیشی روسای گروه تحلیل محتوای کتب درسی استانها، رویکرد شکوفایی فطرت را منحصر به نظام جمهوری اسلامی دانست.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

محتوای کتاب های درسی پا به پای زمانه تغییر می کند

دکترمحمدیان با بیان اینکه بسیاری از ایرادها به تغییر محتوای کتاب های درسی درست نیست، افزود: کتاب های درسی پا به پای زمانه تغییر می کند و نمی توان سیاست های جامعه را با حس نوستالژیک برخی به کتب قدیمی مطابقت داد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

138 میلیون جلد کتاب در سال جاری توزیع می شود

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در جمع معاونان و مدیران کل آموزش وپرورش استان های کشور در اردوگاه شهید باهنر از توزیع 138 میلیون جلد کتاب در سال جاری خبر داد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

تقدیر معاون وزیر از دکتر مهدی انصاری مهر

در پیام دکتر محمدیان آمده است: کسب رتبه اول کنفرانس جهانی حقوق و علوم اجتماعی از سوی جنابعالی موجب مسرت گردید. ضمن تبریک، از تلاش های شما تقدیر و تشکر می کنم. 

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)