رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

«روحانیت» ملجأ و مرجع مردم بوده و نباید به علت مناصب سیاسی و اداری این جایگاه مخدوش شود

دکتر محمدیان در آستانه ورود به ماه محرم: «روحانیت تشیع» همیشه مرزبانان ایمان اسلامی و بیدارگران اقالیم قبله و ملجأ و مرجع مردم در سختی ها و نگرانی ها بوده اند، امروز نباید به علت مناصب اداری و سیاسی جایگاه روحانیت مخدوش شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پیام تسلیت دکتر محمدیان به مناسبت درگذشت آیت الله علی اصغر معصومی(ره)

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به مناسبت درگذشت عالم وارسته دینی آیت الله حاج شیخ علی اصغر معصومی رحمت الله علیه پیام تسلیتی صادر کرد:

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«شاقول» مراقبت از محتوای کتب درسی، «برنامه درسی ملی» است

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با استناد به سند تحول و زیرنظام های آن، افزود: «شاقول» مراقبت از محتوای کتب درسی، «برنامه درسی ملی» است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دستیابی به مراتبی از حیات طیبه در بستر شکوفایی فطرت تحقق می یابد

دکتر محمدیان در نشست هم اندیشی روسای گروه تحلیل محتوای کتب درسی استانها، رویکرد شکوفایی فطرت را منحصر به نظام جمهوری اسلامی دانست.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

محتوای کتاب های درسی پا به پای زمانه تغییر می کند

دکترمحمدیان با بیان اینکه بسیاری از ایرادها به تغییر محتوای کتاب های درسی درست نیست، افزود: کتاب های درسی پا به پای زمانه تغییر می کند و نمی توان سیاست های جامعه را با حس نوستالژیک برخی به کتب قدیمی مطابقت داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

138 میلیون جلد کتاب در سال جاری توزیع می شود

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در جمع معاونان و مدیران کل آموزش وپرورش استان های کشور در اردوگاه شهید باهنر از توزیع 138 میلیون جلد کتاب در سال جاری خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تقدیر معاون وزیر از دکتر مهدی انصاری مهر

در پیام دکتر محمدیان آمده است: کسب رتبه اول کنفرانس جهانی حقوق و علوم اجتماعی از سوی جنابعالی موجب مسرت گردید. ضمن تبریک، از تلاش های شما تقدیر و تشکر می کنم. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

در برابر نقدهای سازنده خاضع هستیم

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، در دیدار با اعضای هیات علمی دانشگاه علوم قرآنی، اظهار کرد: امروز ما درپی تربیت حافظ و قاری صِرف نیستیم، بلکه می‌خواهیم انسانی تربیت کنیم که تفکر وعمل قرآنی داشته باشد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بیستمین برنامه «سازمان و یک روز با درهای باز» برگزار شد

بیستمین برنامه از سلسله برنامه های «سازمان و یک روز با درهای باز» با حضور معاون پژوهش، مدیران گروه و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم قرآنی تهران برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دکتر محمدیان: «صورتی شدن پسران» آسیب‌زاست!

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: در بسیاری موارد معلم دانش‌آموزان پسر دوره دوم ابتدایی، زن هستند در حالی که در این سن، پسران به الگوی مردانه نیاز دارند و این مسئله به تربیت صورتی منجر می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده