همایش

همایش «روز جهانی دیابت» در تبریز برگزار شد

رییس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از برگزاری همایش «روز جهانی دیابت» در تالار معلم تبریز خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کنفرانس آموزش با رویکرد علوم‌شناختی در دانشگاه شهیدرجایی برگزار می شود

دهمین دوره کنفرانس ملی آموزش به همراه نخستین کنفرانس بین المللی آموزش با رویکرد علوم شناختی اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

همایش فیزیک، زندگی و آزمایش با همکاری سازمان پژوهش برگزار می شود

انجمن علمی- آموزشی معلمان فیزیک اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری سومین همایش فیزیک، زندگی و آزمایش در تاریخ 2 آذرماه 96 در شهریار خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

همایش بین‌المللی شمس و مولانا با پیام رییس جمهور آغاز به کار کرد

سومین همایش بین‌المللی شمس و مولانا با پیام دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهور که توسط دکتر امیری، معاون ایشان قرائت شد، آغاز به کار کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

گرایش 30 درصدی دانش‌آموزان به شاخه «فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش»

مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: در فرایند هدایت تحصیلی امسال، حدود 30 درصد از دانش‌آموزان تاکنون در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش ثبت‌نام کرده‌اند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در حال برگزاری است

دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی از بر گزاری هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در روزهای 13 و 14 شهریورماه در مشهد مقدس خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی برگزار می شود

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری«اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی» در روزهای دوم و سوم آذرماه 96 خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش در بستر فرهنگی باید به محصول تربیتی تبدیل شود

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد این است که داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش در بستر فرهنگی باید به محصول تربیتی تبدیل شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم اکنون به دو چرخش تنوع در رسانه های آموزشی و محیط های یادگیری نیازمندیم

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: هم اکنون به دو چرخش تنوع در رسانه های آموزشی و محیط های یادگیری نیازمند هستیم.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی

نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی با هدف تقویت نظارت و اجرای قوانین در راستای توانمندسازی و ارتقاء کارآمدی دستگاه های اجرایی در برج میلاد برگزار می شود.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)