همایش

گرایش 30 درصدی دانش‌آموزان به شاخه «فنی‌و‌حرفه‌ای و کاردانش»

مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: در فرایند هدایت تحصیلی امسال، حدود 30 درصد از دانش‌آموزان تاکنون در شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش ثبت‌نام کرده‌اند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در حال برگزاری است

دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی از بر گزاری هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در روزهای 13 و 14 شهریورماه در مشهد مقدس خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی برگزار می شود

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری«اولین کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی» در روزهای دوم و سوم آذرماه 96 خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش در بستر فرهنگی باید به محصول تربیتی تبدیل شود

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد این است که داده های آموزشی مبتنی بر پژوهش در بستر فرهنگی باید به محصول تربیتی تبدیل شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم اکنون به دو چرخش تنوع در رسانه های آموزشی و محیط های یادگیری نیازمندیم

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: هم اکنون به دو چرخش تنوع در رسانه های آموزشی و محیط های یادگیری نیازمند هستیم.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی

نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی با هدف تقویت نظارت و اجرای قوانین در راستای توانمندسازی و ارتقاء کارآمدی دستگاه های اجرایی در برج میلاد برگزار می شود.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

برگزاری روز جهانی موزه های علم و مراکز علم

به مناسبت روزجهانی موزه، روسای موزه های علوم، دانشگاهی و صنعتی کشور روز سه شنبه ۱۸ آبان ماه گردهم می آیند که در نشستی به بررسی چالش های و فرصت های فرا روی موزه های علوم در ایران بپردازند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Subscribe to RSS - همایش