سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

نرم‌افزار کتابخوان انتشارات مدرسه رونمایی شد

صبح امروز، نرم افزار کتابخوان انتشارات مدرسه با عنوان "بوفه، فروشگاه خواندنی های خوشمزه" رونمایی شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هم اندیشی گروه های تحلیل محتوای کتب درسی 6 استان در سازمان پژوهش

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، اولین جلسه هم اندیشی روسای گروه های تحلیل محتوای کتب درسی 6 استان در سازمان برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان استان تهران و البرز آغاز شد

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از توزیع کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره متوسطه در استان های تهران و البرز ازصبح امروز توسط ۵ هزار کتاب فروشی خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد تهران برگزار شد

با حضور مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد شهرستانها و مناطق استان تهران در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

ارسال کتابهای درسی به 110 مدرسه ایرانی در 75 کشورجهان

مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش از ارسال کتابهای درسی دوره های ابتدایی، متوسطه اول و دوم، شاخه نظری،  فنی- حرفه ای و کاردانش به 110مدرسه جمهوری اسلامی ایران در 75 کشور خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغاز توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از امروز

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی به صورت تک جلدی، افزود: توزیع کتاب‌های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی‌ها از امروز ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

امتیاز: 
4
امتیاز: 4 (1 رای)

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد تهران برگزار می شود

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد شهرستانها و مناطق استان تهران فردا (دوشنبه 20 شهریورماه) در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغاز توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از روز دوشنبه 20 شهریورماه

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی به صورت تک جلدی، افزود: توزیع کتاب‌های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی‌ها از فردا ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هدف مجلات رشد، نهادینه سازی فرهنگ مطالعه است

مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی سازمان پژوهش درهفدهمین جلسه هم اندیشی معاونان ابتدایی و نمایندگان مجلات رشد استان ها، هماهنگی بین تولیدکنندگان مجلات و نهادینه سازی فرهنگ مطالعه بین دانش آموزان را از اهم اهداف این نشست دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

رشته ریاضی با کمترین اقبال دانش آموزان مواجه است

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در نشست علمی- تخصصی«آموزش های فنی و حرفه ای در نظام جدید، تغییرات و پیامدهای مورد انتظار» گفت: رشته ریاضی با کمترین اقبال از سوی دانش آموزان مواجه است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

Pages

Subscribe to RSS - سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی