آزمون

برخی مؤسسات به دنبال برگزاری آزمون در دبستان‌ها هستند

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: در دوره ابتدایی نباید کلاس‌های آمادگی برای هیچ آزمونی شکل بگیرد اما به تازگی دیده شده است مؤسسات با عناوین مختلف می‌خواهند راه‌های گذشته را آغاز کنند.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

نتایج اعزام معلمان به خارج شنبه اعلام می‌شود

قائم‌ مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل از اعلام نتایج آزمون اعزام فرهنگیان به خارج از کشور در روز شنبه هفته آینده خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اعلام نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های سمپاد و نمونه دولتی

مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، نتایج آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌های سمپاد و نمونه دولتی را اعلام کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هرگونه عقد قرارداد و همکاری مدارس با مؤسسات برگزار‌کننده آزمون، تخلف است

اداره ارزیابی و عملکرد در بخشنامه‌ای برقراری هرگونه رابطه مالی مدارس، عقد قرارداد و همکاری در برگزاری آزمون‌های زائد را تخلف از مقررات دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سنجش سلامت جسمانی ۹۵ هزار کلاس اولی تهرانی

رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: امسال پیش‌بینی می‌کنیم ۹۵ هزار نوآموز بدو ورود به دبستان و ۱۵ هزار و ۵۰۰ پیش‌دبستانی در طرح سنجش شرکت کنند‌.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

"سنجش هوش" برای ورود دانش آموزان به مدارس سمپاد/ پنجم مردادماه

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان، جزییات "سنجش هوش" برای ورود دانش آموزان به مدارس سمپاد را تشریح کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

با وجود مقاومتهای زیاد در مسیر حذف آزمون های زائد، به راه خود ادامه می دهیم

وزیر آموزش‌وپرورش در آئین بدرقه دانش‌پژوهان جوان به المپیادهای جهانی سال 2018، گفت: با وجود مقاومت های زیاد در مسیر آزمون های زائد، به راه خود ادامه می دهیم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

ایران در صدر کشورهای جهان در زمینه پوشش تحصیلی اتباع خارجی

کریمی با بیان اینکه ایران در صدر کشورهای جهان در زمینه پوشش تحصیلی اتباع خارجی قرار دارد افزود: اول تا پنجم اردیبهشت ماه زمان ثبت نام در آزمون اعزام به خارج معلمان خواهد بود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

شرایط ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان

دستورالعمل آزمون ورودی مدارس دوره دوم متوسطه استعدادهای درخشان (تیزهوشان) و نمونه دولتی سال 98-97 توسط مرکز سنجش وزارت آموزش‌وپرورش به استان‌ها ابلاغ شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

حال که توانستیم جلوی شبه‌کنکورها را بگیریم باید از ایجاد شبه‌آزمون‌ها نیز جلوگیری شود

دکترمحمدیان در رابطه با حذف آزمون مدارس گفت: این اتفاق سال‌ها خواست و آرزوی ما بوده که امروز با همت شجاعانه وزیر آموزش و پرورش تحقق یافته است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده