فنی حرفه ای

قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی ابلاغ شد

دکتر حسن روحانی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نشست تخصصی«بازاندیشی هویت اصلی ونقش متمایز آموزشهای مهارتی شاخه کاردانش»برگزار شد

نشست علمی- تخصصی « باز اندیشی هویت اصلی و نقش متمایز آموزشهای مهارتی شاخه کاردانش» باحضور مدیرکل و جمعی از کارشناسان حوزه فنی- حرفه ای و کاردانش برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، نشست علمی - تخصصی برگزار می کند

گروه پژوهشی آموزش های فنی و حرفه ای پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، نشست علمی - تخصصی با عنوان «آموزش های فنی و حرفه ای در نظام آموزش متوسطه؛ تغییرات و پی آمدهای مورد انتظار» برگزار می کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «تولید فرآورده‌های گوشتی» در شاخه کاردانش

صنایع تولید فرآورده‌های گوشتی در کشور ما به ویژه در چند سال اخیر یکی از مهم‌ترین شاخه‌های صنعت غذا به شمار می‌رود و هنرجویان این رشته با استانداردهای تهیه و نگهداری انواع گوشت آشنا می‌شوند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اولویت استخدام نیروی دریایی با هنرجویان هنرستان های دریایی است

معاون تربیت و آموزش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: از این پس دانش آموزان فنی، حرفه ای و کار دانش با معرفی هنرستانها، می توانند نظام وظیفه خود را در مجموعه نیروی دریایی و در کار تخصصی خود سپری کنند.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

یک هزار و 500 هنرجوی علوم دریایی جذب ارگانهای دولتی می شوند

مدیر کل دفتر فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال یک هزار و 500 دانش آموز در رشته علوم و فنون دریایی در استانهای ساحلی مشغول به تحصیل هستند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده