تولید کتاب درسی

تولید کتاب‌های درسی الکترونیکی/ مشکل تأمین کاغذ

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش، گفت: تولید کتاب‌های درسی الکترونیکی به موازات کتاب‌های کاغذی در دستور کار است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

ورود ۶ کتاب درسی جدید به پایه دوازدهم

دکتر حیدر تورانی با اشاره به ۶ کتاب نوپدید که برای اولین بار به برنامه درسی پایه دوازدهم اضافه شده، افزود: تا ۱۵ مرداد همه کتب درسی پایه دوازدهم زیر چاپ می‌روند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

استقبال دانش آموزان از سامانه ثبت سفارش کتب درسی

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به رقم 92 درصدی ثبت سفارش کتب ابتدایی، آن را نشان استقبال دانش آموزان از سامانه ثبت سفارش کتب درسی دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سلطنت کتاب‌های درسی یک تابوست

دکترحیدر تورانی با تابو خواندن سلطنت کتاب‌های درسی، افزود: باید به بررسی کتاب‌های درسی از نظر محتوایی و فنی به‌ویژه مسایل آموزشی و حساسیت‌های دینی توجه خاص شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سال تحصیلی آینده در کشور کمبود کتاب درسی نداریم

سرپرست اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی گفت: کتاب درسی به تعداد همه دانش‌ آموزان کشور موجود است و مردم نباید نگران کمبود آن در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ باشند.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

تالیف کتاب‌های درسی پایه دوازدهم کلید خورد

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به روند تهیه کتاب‌های پایه دوازدهم اشاره کرد و اجرایی کردن برنامه درسی ملی را مهم‌ترین اولویت سازمان خواند.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

رویکرد جدید برنامه درسی در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش تبیین شد

معاونت ساماندهی منابع آموزشی وتربیتی، از برگزاری نشست آموزشی ـ تبیینی «رویکرد جدید برنامه درسی در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش» با ناشران آموزشی خبرداد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تولید محتوای کتاب های درسی بر اساس پژوهش صورت می پذیرد

دکتر محمدیان در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر قزوین گفت: تمام کتاب های درسی و برنامه های آموزشی مبتنی بر پژوهش از طریق اعتبار بخشی، ارزشیابی و یا مطالعات پیشین است.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

فراخوان تالیف کتاب درسی علوم وفنون دریایی پایه دوازدهم

فرایند اجرای تألیف از طریق فضای مجازی و زیر نظر سرپرست تیم تألیف که توسط دفتر تالیف کتب درسی انتخاب می‌شود، صورت می‌گیرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آغاز توزیع کتاب‌های درسی دوره متوسطه از روز دوشنبه 20 شهریورماه

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی به صورت تک جلدی، افزود: توزیع کتاب‌های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی‌ها از فردا ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده