کاردانش

تقدیر از نفرات برتر شانزدهمین مسابقات برتر عملی کاردانش

 طی مراسمی با حضور معاون آموزش متوسطه از برگزیدگان شانزدهمین مسابقات برتر عملی کاردانش تقدیر بعمل آمد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تقویت رشته های فنی و حرفه ای و کارو دانش، دغدغه اشتغال را کاهش می دهد

زرافشان در 16مین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش گفت: تقویت رشته های فنی و حرفه ای و کارو دانش در هنرستان ها دغدغه اشتغال را کاهش می دهد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته دستیاری تهیه لباس‌های نمایشی شاخه کاردانش

در رشته «دستیاری تهیه لباس‌های نمایشی» هنرجویان مهارت تولید انواع لباس جهت استفاده در برنامه‌های نمایشی و تلویزیونی را کسب می کنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «سراجی کیف» شاخه کاردانش

در رشته «سراجی کیف»، روش ساخت انواع کیف‌های چرمی با مدل‌های گوناگون به صورت دست‌دوز و صنعتی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «خیاطی مردانه‌دوز» شاخه کاردانش

نیاز جامعه ایجاب می‌کند که تعدادی از جوانان فعال، وقت و توان خویش را برای فراگیری صحیح و گسترش خیاطی به‌کار گیرند تا در صورت کسب مهارت و تخصص، درآمد پررونقی داشته باشند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «خیاطی لباس زنانه» شاخه کاردانش

هنرچویان این رشته مهارتهای نازک دوزی زنانه، روپوش، کت، روبدوشامبر، الگوسازی با رایانه، الگوسازی و برشکاری زنانه (تک دوزی)، مانتو دوزی، الگوسازی به روش حجمی را فراخواهند گرفت.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)

معرفی رشته «هنر آینه‌کاری» شاخه کاردانش

هنرجویان در رشته آئینه کاری علاوه بر گذراندن دروس عمومی، پنج استاندارد مهارت شغلی را گذرانده و در انتهای هر استاندارد به توانایی مهمی دست می‌یابند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «مدیریت آشپزی و قنادی» شاخه کاردانش

هنر پخت‌وپز به عنوان گران‌ترین فعالیت اقتصادی می‌تواند در افراد علاقه‌مند به این رشته توان فعالیت فرد را در حوزه‌های کاری رستوران یا قنادی و هتل ایجاد کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معرفی رشته «امور اداری» شاخه کاردانش

«امور اداری» دربرگیرنده مشاغلی است که متصدیان آن تحت نظارت مقام مافوق در بررسی‌های مربوط به بهبود مدیریت و پیشبرد اهداف سازمان طبق روش‌های تعیین شده، کمک می‌کنند.

امتیاز: 
4
امتیاز: 4 (1 رای)

معرفی رشته «تراشکاری CNC» شاخه کاردانش

هنرجویان رشته «تراشکاری CNC» طی دوران تحصیل با محاسبات فنی و رسم فنی و تئوری کارگاه مربوطه و کار با دستگاه‌های تراشی، فرزسنگ و اره‌ لنگ آشنا می‌شوند.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)