تجلیل از مولفان کتاب درسی

مؤلفان کتاب‌های درسی 17 مهر تجلیل می‌شوند/ مشکل کاغذ برای چاپ کتب درسی سال 98 داریم

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از پیش‌بینی 6 سیاست در این سازمان خبر داد و گفت: اکنون با مشکل تأمین کاغذ کتاب‌های سال 98 مواجه هستیم.

348عنوان کتاب فنی‌-حرفه‌ای و نظری در پایه یازدهم تألیف شده است

دبیر دوازدهمین جشنواره تجلیل از مؤلفان کتب درسی با اشاره به تالیف 348 کتاب در شاخه‌‌های فنی‌‌-حرفه‌ای و نظری پایه یازدهم، افزود: 1330 مؤلف در تألیف کتب درسی مشارکت داشته‌اند.

 

تجلیل از770 مولف کتب درسی با حضور وزیرآموزش و پرورش در حال برگزاری است

همایش تجلیل از 770 مولف کتب درسی با حضور وزیرآموزش و پرورش؛ هم اکنون در مدرسه ماندگار دارالفنون تهران در حال برگزاری است.

بی‌توجهی به دوره ابتدایی، سرخوردگی از حضور در مدرسه را به همراه دارد

دکترمحمدیان خاطرنشان کرد: برخی تصور می‌کنند دوره ابتدایی، دوره کارآموزی است، در حالیکه هنگام بیماری کودک، وی را نزد پزشک متخصص اطفال می بریم، نه کارآموز!

«پایان آذر ماه»آخرین مهلت دریافت«موضوعات»برای ورود به کتب درسی

دکتر محمدیان در نشست خبری صبح امروزگفت: وزارت آموزش و پرورش به همه دستگاه‌های دولتی نامه‌ای ارسال نموده مبنی بر اینکه دستگاه‌ها آنچه را لازم می‌دانند در کتب درسی وارد شود، تا پایان آذر ماه اعلام کنند.

تدوین کتب درسی پایه دوازدهم/آغاز بازنگری کتاب های اول تا سوم

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش، از تدوین کتابهای درسی پایه دوازدهم خبر داد و اضافه کرد: بازنگری کتاب های اول تا سوم در دستورکار قرار گرفته است.

12مین جشنواره تجلیل از مولفان کتاب درسی برگزار می شود

دبیر دوازدهمین جشنواره «تجلیل از مولفان کتاب درسی» از برگزاری این جشنواره در روز یکشنبه 30 مهرماه در مدرسه تاریخی دارالفنون خبر داد.