مشهد مقدس

رشد 10 درصدی آثار ارسالی دانشجومعلمان به جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از رشد 10 درصدی آثار ارسالی دانشجومعلمان به دبیرخانه 47مین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

19 داور ایرانی و پنج داور خارجی آثار رسیده را داوری کردند

دبیر47مین جشنواره بین المللی فیلم رشد با اشاره نمایش فیلمهای برگزیده این جشنواره در 42 سالن نمایش افزود:19 داور ایرانی و پنج داور خارجی آثار رسیده را داوری کردند​.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بدون استفاده از هنرهای تصویری. آموزش ناکارآمد است

سید محمد بطحایی با تأکید براینکه فضای مجازی یک فرصت ویژه برای آموزش و پرورش است، افزود: اگر از این فرصت استفاده نکنیم در بحث آموزش عقب می‌مانیم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هنرمندان، پیام های آموزشی را از پنجره سینما در معرض دید مخاطبان قرارمیدهند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی: حضور اصحاب هنر هفتم در خراسان رضوی و اکران آثار هنرمندان، پیام های آموزشی را از پنجره سینما در معرض دید مخاطبان قرار داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سرمایه گذاری برای فیلم دانش آموزی، سرمایه گذاری بلند مدت و پرثمر است

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، گفت: سرمایه گذاری برای فیلم دانش آموزی، سرمایه گذاری بلند مدت و پرثمر است نه هزینه کرد بی حاصل.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

برگزیدگان 47مین جشنواره بین المللی فیلم رشد «فردا» معرفی می شوند

عصرجمعه در مراسم اختتامیه 47مین جشنواره بین المللی فیلم های علمی- تربیتی رشد که با حضور وزیر آموزش و پرورش و دکتر محمدیان در مشهد برگزار می شود از برگزیدگان این جشنواره تقدیر خواهد شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

۱۸ سالن شهر مشهد مقدس، میزبان نمایش فیلم های جشنواره رشد

اکران فیلم‌های بخش مسابقه چهل وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد که از صبح روز شنبه 4 آذرماه آغاز شده تا عصر چهارشنبه 8 آذرماه در ۱۸ سالن شهر مقدس مشهد ادامه خواهد داشت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

چاپ روزانه 600 هزار جلد کتاب

دکترمحمدیان با اشاره به چاپ روزانه 600 هزار جلد کتاب افزود: به این ترتیب تا پایان سال در مجموع باید 130 میلیون جلد کتاب برای دانش آموزان چاپ و برای توزیع آماده شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

جشنواره فیلم رشد توانسته آموزش را به بستر هنر منتقل کند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در افتتاحیه جشنواره فیلم رشد گفت: جشنواره فیلم رشد با خلاقیت توانسته آموزش را به بستر هنر منتقل کند و سطح آموزشی را عمق بخشد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

جشنواره بین المللی فیلم رشد از 3 آذرماه در مشهد آغاز می شود

دبیر ستاد برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد از آغاز این جشنواره از سوم آذر ماه در پایتخت فرهنگی جهان اسلام (مشهد مقدس) خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده