مشهد مقدس

نشست خبری 47 مین جشنواره بین المللی فیلم رشد در حال برگزاری است

نشست خبری چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی و مسئولان ستاد برگزاری جشنواره فیلم رشد در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اهدای اعضای بدن دانش آموز مشهدی به بیماران نیازمند، زندگی دوباره بخشید

اهدای اعضای بدن معین سهل‌آبادی دانش‌آموز پایه سوم دبستان بهادر زاده مشهد که از بیماری آسم رنج می‌برد به بیماران نیازمند فرصت زندگی دوباره بخشید. 

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

افتتاح هنرستانِ«فردوسی» توسط وزیر راه و شهرسازی

با حضور وزیر راه و شهرسازی علاوه بر تحویل یک هزار و 105 واحد مسکن مهر، چندین پروژه روبنایی و زیربنایی از هنرستان«فردوسی» شهر جدید گلبهار نیز بهره برداری شد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نیم قرن پشتوانه تجربی جشنواره بین المللی فیلم رشد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به نیم قرن پشتوانه تجربی جشنواره بین المللی فیلم رشد، افزود: این جشنواره فرصت‌هایی برای همفکری دست اندرکاران تولید فیلم در جهان به ویژه کشورهای اسلامی را فراهم کرده است.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

هدف مجلات رشد، نهادینه سازی فرهنگ مطالعه است

مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی سازمان پژوهش درهفدهمین جلسه هم اندیشی معاونان ابتدایی و نمایندگان مجلات رشد استان ها، هماهنگی بین تولیدکنندگان مجلات و نهادینه سازی فرهنگ مطالعه بین دانش آموزان را از اهم اهداف این نشست دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

جشنواره فیلم رشد، انحصار آموزش کتب درسی را می شکند

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به اتخاذ رویکرد چند رسانه ای در آموزش، افزود: جشنواره فیلم رشد قصد دارد انحصار آموزش به وسیله کتب درسی را بشکند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

معاون وزیر آموزش و پرورش: نام مبارک حضرت رضا(ع) بر غنای جشنواره فیلم رشد می افزاید

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در جلسه آغاز به کار دبیرخانه چهل وهفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد اظهار کرد: 1100 فیلم از 37 کشور جهان در این جشنواره شرکت نموده اند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

جشنواره بین المللی فیلم رشد می تواند از برجسته ترین اقدامات مشهد 2017 باشد

دکتر علیرضا کاظمی در مراسم رونمایی از تمبر و پوستر جشنواره فیلم رشد با اشاره به انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام افزود: یکی از بهترین برنامه ها که می تواند این رخداد را برجسته سازد جشنواره بین المللی فیلم رشد است که با حضور بیش از 50 کشور جهان برگزار می گردد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

کسب مقام اول کشوری در جشنواره خوارزمی توسط دانش آموزان کرمانشاهی

دانش آموزان یاسمن السادات سیدنژاد، ترنم محمدی و سارا محمدی از دبیرستان نمونه دولتی شهید امیر منصور شاهرضایی موفق شدند مقام اول رشته زبان انگلیسی در جشنواره خوارزمی را کسب کنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

«پرورش» باید هدف نهایی «آموزش» باشد

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش در آیین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان سراسرکشورگفت: «پرورش» باید هدف نهایی «آموزش» باشد.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده