مجلات رشد

مجلات رشد دانش آموز، محور وحدت اقوام ایرانی

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی مجلات رشد دانش آموز را محور وحدت اقوام ایرانی دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

چاپ سالانه 40 میلیون جلد مجله «رشد»

مدیرکل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی گفت: شمارگان مجلات رشد در سال، 40 میلیون جلد است که 37 میلیون جلد از این مجلات مربوط به دانش‌آموزان است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد تهران برگزار شد

با حضور مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد شهرستانها و مناطق استان تهران در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد تهران برگزار می شود

هفدهمین همایش معاونان آموزش ایتدایی و نمایندگان مجلات رشد شهرستانها و مناطق استان تهران فردا (دوشنبه 20 شهریورماه) در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار می شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آموزش ابتدایی را جدی بگیریم/ وظیفه مجلات رشد، ترویج پیام غدیر است

دکتر محمدیان در هفدهمین نشست هم اندیشی معاونان آموزش ابتدایی و نمایندگان مجلات رشد استان ها، با تاکید بر اهمیت دوره ابتدایی، احیاء مجلات «رشد مرزداران» و پویایی «باشگاه معلمان مولف» را خواستار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هدف مجلات رشد، نهادینه سازی فرهنگ مطالعه است

مدیر کل دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی سازمان پژوهش درهفدهمین جلسه هم اندیشی معاونان ابتدایی و نمایندگان مجلات رشد استان ها، هماهنگی بین تولیدکنندگان مجلات و نهادینه سازی فرهنگ مطالعه بین دانش آموزان را از اهم اهداف این نشست دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در حال برگزاری است

دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی از بر گزاری هفدهمین همایش سالانه معاونان و نمایندگان مجلات رشد در روزهای 13 و 14 شهریورماه در مشهد مقدس خبر داد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

نوزدهمین نشست سالانه سردبیران مجلات رشد در حال برگزاری است

نوزدهمین نشست سالانه سردبیران مجلات رشد با حضور دکتر محمدیان و با هدف تبیین سیاست ها و برنامه های سال جاری در مجتمع آموزشی، رفاهی تنکابن هم اکنون در حال برگزاری است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

انتشار 40 میلیون مجله رشد برای پشتیبانی از معلمان و دانش آموزان

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اظهارکرد: انتشار 40 میلیون جلد مجله رشد در سال با هدف پشتیبانی از معلمان و دانش آموزان انجام می پذیرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تولید 212 عنوان نشریه با شمارگان 37 میلیون و 700 هزار نسخه در سال 93

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در هفدهمین همایش سالانه دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، سال 93 را سال پرخیر و برکتی توصیف و افزود: این دفتر موفق به تولید 212 عنوان نشریه با شمارگان 37708500 نسخه مجلات شده است.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)