سازمان پژوهش

چهارمین نشست شورای مدیران پایگاه بسیج شهید موسوی برگزار شد

چهارمین نشست شورای مدیران پایگاه بسیج شهید موسوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با حضور دکتر محمدکفاشان برگزار شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

اسناد لانه جاسوسی در تاریخ پایه دوازدهم

عضو هیات علمی گروه مطالعات اجتماعی سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی: با توجه به این که کتابهای پایه 11 از زیر چاپ خارج شده بود، لذا با عنایت به اصل رعایت توالی و پیوستگی بین مطالب، اسناد لانه جاسوسی در کتاب تاریخ پایه دوازدهم مورد توجه قرار گرفته است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بانک اهل قلم نظام آموزشی و پدیدآورندگان کتاب درسی راه اندازی شد

در نخستین روز از هفته کتابخوانی که «روز کتاب و اهالی قلم و رسانه» نامگذاری شده، یکی از جامع ترین بانک های اطلاعاتی اهل قلم یعنی پدیدآورندگان کتاب های درسی آماده بهره برداری گردید.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

آیین نامه پیشرفت تحصیلی و تربیتی دوره ابتدایی بررسی می شود

شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش، نشست ارائه و کاربست پژوهش«ارزشیابی آیین نامه پیشرفت تحصیلی و تربیتی دوره ابتدایی» برگزار می کند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

6400 معلم برجسته در فرایند اعتبارسنجی کتب درسی مشارکت داشته‌اند

مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری با بیان اینکه آموزش و پرورش متعلق به همه مردم است و در انحصارهیچ فرد، گروه و یا جناح سیاسی نیست، افزود: بسیاری از نقدهای وارده به کتب درسی درست نبود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

تجلیل از770 مولف کتب درسی با حضور وزیرآموزش و پرورش در حال برگزاری است

همایش تجلیل از 770 مولف کتب درسی با حضور وزیرآموزش و پرورش؛ هم اکنون در مدرسه ماندگار دارالفنون تهران در حال برگزاری است.
امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سعی کردیم نمره گرایی را در مدارس کاهش دهیم

مدیرکل تالیف کتاب‌های درسی ابتدایی و متوسطه نظری گفت: طی سال های اخیر سعی کردیم نمره گرایی را در مدارس کاهش دهیم. ارزشیابی توصیفی یکی از اقداماتی بود که در این جهت انجام شد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دانش‌آموزان روزانه 124 دقیقه تلویزیون تماشا و 94 دقیقه با تلفن همراه صحبت می‌کنند

رئیس گروه تفکر، آداب و مهارت‌های زندگی دفتر تألیف کتب درسی گفت: نتایج پژوهش بر روی 386 دانش‌آموز ورودی پایه دهم در خصوص تألیف کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای نشان داد؛ دانش‌آموزان روزانه 124.75 دقیقه تلویزیون و ماهواره تماشا می‌کنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پاسخ آموزش‌وپرورش به حذف دریاچه ارومیه از کتاب‌های‌درسی

مدیرکل دفتر تألیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری درباره انتقاد قاضی‌پور نسبت به حذف دریاچه ارومیه از کتاب‌های درسی گفت: چنین اتفاقی نیفتاده و ما به دانش‌آموزان نسبت به احیای آن امیدواری هم داده‌ایم.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

سایت جدید سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی رونمایی شد

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از رونمایی سایت جدید سازمان و آغاز به کار آزمایشی آن خبر داد.

امتیاز: 
2
امتیاز: 2 (1 رای)