سازمان پژوهش

باید از همه ظرفیت‌های سازمان پژوهش استفاده کنیم

علیرضاکاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با ستایش از کارهای صورت گرفته در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی در زمینه معرفی منابع استاندارد آموزشی و تربیتی گفت: ما باید از ظرفیت‌های سازمان پژوهش حداکثر استفاده را به عمل آوریم.

بازدید رئیس دانشگاه فرهنگیان از غرفه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

رئیس دانشگاه فرهنگیان و همراهان از غرفه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بازدید به عمل آوردند.

تالیف کتاب همراه هنرجو، برای اولین بار در آموزش و پرورش

مدیرکل دفتر تألیف کتب فنی و حرفه‌ای و کاردانش با اشاره به تالیف کتاب همراه هنرجو، برای اولین بار در آموزش و پرورش از انتشار2 مجله تخصصی در آینده نزدیک خبر داد.

راه اندازی بخش نشریات علمی پژوهشی سازمان در سایت انگلیسی

رئیس اداره کتابخانه و مرکز اسناد سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از راه اندازی بخش نشریات علمی پژوهشی سازمان در سایت انگلیسی زبان خبر داد.  

رئیس مدرسه تاریخی دارالفنون منصوب شد

دکتر حیدر تورانی طی حکمی، دکتر عابد بدریان عضو هیات علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش را به سمت رئیس مدرسه تاریخی دارالفنون منصوب کرد.

آموزش و پرورش سرمایه دار ترین نهادها از حیث نیروی انسانی است

رئیس مرکز ارتباط با جامعه و کارآفرینی دانشگاه تهران در اولین جلسه دبیرخانه شورای صاحب نظران علوم تربیتی، آموزش و پرورش را سرمایه دار ترین نهادها از حیث نیروی انسانی دانست.

دوره آموزشی مدیریت بحران ومقابله با حوادث غیر مترقبه برگزار شد

رئیس گروه برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی سازمان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت بحران ومقابله با حوادث غیر مترقبه با حضور 180 نفر از اعضاء سازمان خبر داد.

آمادگی باغ موزه دفاع مقدس برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد

سردار جعفری با اشاره به  تالارهای متعدد باغ موزه دفاع مقدس از آمادگی این باغ موزه دفاع مقدس برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد خبر داد.

توزیع کتاب‌های پایه دوازدهم از دهه سوم شهریور/ مهلت ثبت سفارش تمدید نمی‌شود

مدیر کل دفتر چاپ و توزیع کتاب‌های درسی گفت: کتاب‌های پایه دوازدهم در حال آماده سازی است و از ۲۰ شهریور توزیع خواهد شد.

24مین "بزم اندیشه" با حضور دکتر مهدی محقق

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از برگزاری 24مین برنامه "بزم اندیشه" با حضور دکتر مهدی محقق در روز یکشنبه خبر داد.