وزیرآموزش و پرورش

در پی ایجاد مدرسه ای هستیم که دانش آموزان در آن باهم زیستن را یاد بگیرند

وزیر آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی غنچه ها و شکوفه های منطقه ١٢ تهران، گفت: در پی ایجاد مدرسه ای هستیم که دانش آموزان در آن باهم زیستن را یاد بگیرند.

افزایش قیمت کتاب درسی در سال تحصیلی جدید تنها 5 درصد است

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش در بیست و دومین جلسه هیات امناء سازمان که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، از افزایش 5 درصدی قیمت کتاب درسی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

کنترل و تضمین کیفیت مدارس از اولویت های آموزش و پرورش است

تمرکز در آموزش و پرورش، بهره‌وری را کاهش داده و خلاقیت و نوآوری را در بدنه آموزش و پرورش تقریباً به صفر رسانده است، همه دستورات از بالا ابلاغ می‌شود و در مدارس باید اجرا شود.

«مهر ماه» بهانه خوبی برای تزریق روح امید به جامعه و تقویت امیدواری به آینده است

وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه، آغاز مهر ماه و بازگشایی مدارس، بهانه خوبی برای تزریق روح امید به جامعه و تقویت امیدواری به آینده است.

مدرسه به دلایل مختلفی به حاشیه رفته است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدرسه به دلایل مختلفی به حاشیه رفته است، افزود: مدرسه امروز ما محلی برای تمرین زندگی و یادگیری مهارت های فردی و اجتماعی نیست.

باحضور بدون تکلف در مدارس با مشکلات از نزدیک و مستقیم آشنا شوید

وزیرآموزش و پرورش در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان و مدیرکل آموزش و پرورش استان ها، اظهار کرد: با حضور بدون تکلف در مدارس با مشکلات مدارس و معلمان به طور مستقیم آشنا شوید.

سرپرست معاونت اموزش متوسطه وزارت اموزش وپرورش منصوب شد

طی حکمی ازسوی وزیرآموزش وپرورش، دکترعبدالرسول عمادی به سمت سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت اموزش وپرورش منصوب شد.

آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس، روح تازه ای در جامعه تزریق می کند

وزیرِآموزش و پرورش در جمع مدیران کل آموزش وپرورش استان ها، اظهار کرد:آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس موجب شادابی و امید وتزریق روح تازه ای در جامعه می شود.

دور شدن مدارس از اهداف تربیتی، بزرگترین تهدید برای جامعه است

سیدمحمد بطحایی در نشست شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی دستگاه های اجرایی با اشاره به انحراف آموزش و پرورش از اهداف خود، دور شدن مدارس از اهداف تربیتی را بزرگترین تهدید برای جامعه دانست.

تشریح 4 برنامه اجرایی آموزش و پرورش در جمع فرهنگیان نوشهر

وزیر آموزش‌وپرورش در گردهمایی فرهنگیان نوشهر با اشاره به اهمیت مدرسه محوری، چهار برنامه اجرایی در این راستا از ابتدای مهرماه در مدارس را تشریح کرد.