رئیس سازمان پژوهش

استفاده از تجارب گذشته با نگاه به آینده و مثبت اندیشی سِرِ موفقیت در کارهاست

دکتر تورانی موفقیت در انجام ماموریت های سازمانی را در گروِ هماهنگی همه عناصر دخیل در کار با نگاه به آینده و مثبت اندیشی دانست.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

گامی دیگر برای صیانت از اقتدار سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

دکترمحمدیان: کناره گیری از مسؤولیت اداری با هدف اعتلای فرهنگ سازمانی و صیانت از اقتدار سازمان و فرصت سازی برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت برایم یک انتخاب گواراست.

امتیاز: 
5
امتیاز: 5 (1 رای)

فشار گروه‌های مافیایی برای جلوگیری از حذف کنکور

دکتر محمدیان با اشاره به تحت‌الشعاع قرار گرفتن اهداف تربیتی در دوره دوم متوسطه با پررنگ شدن کنکور سراسری افزود: کنکور اعتباری پوشالی به مؤسسات آموزشی داده و شاهدیم که دانش آموزان نه با اتکا به دانش خود که با مهارت تست‌زنی وارد دانشگاه می‌شوند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

مشارکت 670 مؤلف در تألیف کتب درسی/ تدوین ۵۶ کتاب درسی در راستای اجرای سند تحول

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تدوین 56 کتاب درسی، 51 کتاب راهنمای معلم، 3 عنوان کتاب کار و تولید و 20 فیلم آموزشی مدرسان را از جمله فعالیت‌های انجام شده در راستای اجرای سند تحول آموزش و پرورش برشمرد.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

صندلی‌های خالی دانشگاه‌ها در اختیار آموزش‌ و پرورش قرار گیرد

دکتر محمدیان: معرکه اصلی کنکور سراسری است و همه این شبه‌کنکورها کپی از آن هستند. بارها تاکید کرده ام خیمه و خرگاه کنکور باید فرو ریزد، اما خیلی‌ها زیر عَلَم کنکور سینه می‌زنند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

پایه دوازدهم تحصیلی از سال آینده استقرار می یابد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در چابهار، اظهار کرد: نظام تعلیم و تربیت، نظام ساز، دولت ساز و ملت ساز است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

دیدار دکترمحمدیان با آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در سیستان و بلوچستان

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حاشیه جلسه مشترک مدیران ستادی و مدیران کل استان ها، با حضرت آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

بازدید معاون وزیر از آموزش های مهارتی وعشایری در سیستان و بلوچستان

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حاشیه جلسه مشترک مدیران ستادی و مدیران کل استان ها از آموزش های مهارتی و عشایری سیستان و بلوچستان دیدار و با دانش آموزان به گفتگو پرداخت.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

حال که توانستیم جلوی شبه‌کنکورها را بگیریم باید از ایجاد شبه‌آزمون‌ها نیز جلوگیری شود

دکترمحمدیان در رابطه با حذف آزمون مدارس گفت: این اتفاق سال‌ها خواست و آرزوی ما بوده که امروز با همت شجاعانه وزیر آموزش و پرورش تحقق یافته است.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده

ما نیازمند سبک زندگی مبتنی بر تفکر هستیم

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی گفت: هم اکنون ما نیازمند سبک زندگی مبتنی بر تفکر هستیم که باید به این موضوع اهمیت لازم داده شود.

امتیاز: 
امتیازی داده نشده