رئیس سازمان پژوهش

دارالفنون، گنجینه آموزش و پرورش ایران

دکتربدریان دارالفنون را گنجینه آموزش و پرورش ایران توصیف واضافه نمود: دارالفنون آیینه تمام نمایی ازگذشته تا کنونِ نظام تعلیم و تربیت کشور را پیش روی‌ما می‌گشاید.

اولین جلسه دبیرخانه شورای صاحب نظران علوم تربیتی صبح امروز برگزار شد

صبح امروز اولین جلسه دبیرخانه شورای صاحب نظران علوم تربیتی به ریاست دکتر حیدر تورانی در سازمان پژوهش برگزار شد.

استفاده از تجارب گذشته با نگاه به آینده و مثبت اندیشی سِرِ موفقیت در کارهاست

دکتر تورانی موفقیت در انجام ماموریت های سازمانی را در گروِ هماهنگی همه عناصر دخیل در کار با نگاه به آینده و مثبت اندیشی دانست.

گامی دیگر برای صیانت از اقتدار سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

دکترمحمدیان: کناره گیری از مسؤولیت اداری با هدف اعتلای فرهنگ سازمانی و صیانت از اقتدار سازمان و فرصت سازی برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت برایم یک انتخاب گواراست.

فشار گروه‌های مافیایی برای جلوگیری از حذف کنکور

دکتر محمدیان با اشاره به تحت‌الشعاع قرار گرفتن اهداف تربیتی در دوره دوم متوسطه با پررنگ شدن کنکور سراسری افزود: کنکور اعتباری پوشالی به مؤسسات آموزشی داده و شاهدیم که دانش آموزان نه با اتکا به دانش خود که با مهارت تست‌زنی وارد دانشگاه می‌شوند.

مشارکت 670 مؤلف در تألیف کتب درسی/ تدوین ۵۶ کتاب درسی در راستای اجرای سند تحول

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تدوین 56 کتاب درسی، 51 کتاب راهنمای معلم، 3 عنوان کتاب کار و تولید و 20 فیلم آموزشی مدرسان را از جمله فعالیت‌های انجام شده در راستای اجرای سند تحول آموزش و پرورش برشمرد.

صندلی‌های خالی دانشگاه‌ها در اختیار آموزش‌ و پرورش قرار گیرد

دکتر محمدیان: معرکه اصلی کنکور سراسری است و همه این شبه‌کنکورها کپی از آن هستند. بارها تاکید کرده ام خیمه و خرگاه کنکور باید فرو ریزد، اما خیلی‌ها زیر عَلَم کنکور سینه می‌زنند.

پایه دوازدهم تحصیلی از سال آینده استقرار می یابد

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در چابهار، اظهار کرد: نظام تعلیم و تربیت، نظام ساز، دولت ساز و ملت ساز است.

دیدار دکترمحمدیان با آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در سیستان و بلوچستان

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حاشیه جلسه مشترک مدیران ستادی و مدیران کل استان ها، با حضرت آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کردند.