سازمان و یک روز با درهای باز

بازدید دانش آموختگان جامعه المصطفی(ص) از مدرسه تاریخی دارالفنون

جمعی از دانش آموختگان دانشگاه جامعه المصطفی(ص) قم پس از شرکت در برنامه « سازمان و یک روز با درهای باز » از مدرسه دارالفنون بازدید کردند.

استقبال چشمگیر دانش ‌آموختگان جامعه‌المصطفی از کتاب‌های درسی ایرانی

جمعی از دانش آموختگان دانشگاه جامعه‌المصطفی العالمیه که عُمدتا در رشته‌های علوم انسانی تحصیل می‌کنند؛ در بازدید از سازمان پژوهش، کتاب‌های درسی ایرانی را جالب توجه و خواندنی توصیف کردند.

دستیابی به مراتبی از حیات طیبه در بستر شکوفایی فطرت، تحقق یافتنی است

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در دیدار با دانش آموختگان جامعه المصطفی العالمیه اظهار کرد: دستیابی به مراتبی از حیات طیبه با رویکرد شکوفایی فطرت به کمک 5 عنصرِ تفکر، ایمان، علم، عمل و اخلاق در 4 عرصه رابطه با خویش، خدا، خلق و خلقت در بستر11حوزه یادگیری تحقق می یابد.

طرح"سازمان و یک روز با درهای باز" در ایستگاه پایانی

17 مین مرحله طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" با بازدید جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید رجایی، در دارالفنون به ایستگاه آخر رسید.

هفدهمین مرحله طرح «سازمان و یک روزبا درهای باز» بزودی برگزارخواهد شد

به  مناسبت هفته پژوهش اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید رجایی روز یک شنبه 28 آذرماه با حضور در سازمان پژوهش ضمن آشنایی با فرایند تالیف و آماده‌ سازی کتب درسی فنی وحرفه‌ای با مولفین نیز به گفتگو و تبادل نظر می پردازند.

شانزدهمین مرحله از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

شانزدهمین مرحله از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" با حضور معاونان پژوهش و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ساعت 9 صبح روز یکشنبه 9 آبان ماه 95 برگزار می شود.

سیزدهمین برنامه از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار شد

دبیر اجرایی طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" از برگزاری سیزدهمین برنامه این طرح با حضور مدیر عامل، سردبیر و جمعی از خبرنگاران خبرگزاری پانا خبرداد.

دهمین برنامه از طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

دبیر اجرایی طرح "سازمان و یک روز با درهای باز" از برگزاری دهمین برنامه با حضور مدیران منتخب استان البرز در آستانه سی و هفتمین سالگرد دهه مبارک فجر خبر داد.

رویکرد ما در روابط عمومی ادراکی و مبتنی بر عاطفه است

دکتر محمدیان در جمع کارشناسان روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران اظهارکرد: در دنیای امروز دیگر ارتباطات یک‌سویه وحتی دوسویه نیست، بلکه به صورت شبکه و چند سویه است.

نهمین برنامه "سازمان و یک روز با درهای باز" برگزار می شود

دبیر اجرایی طرح از برگزاری‌‌‌ نهمین برنامه "سازمان و یک روز با درهای باز"با حضورمدیران و کارشناسان روابط عمومی مناطق 19 گانه شهر تهران در روز دوشنبه 21 دی ماه خبر داد.