وزارت آموزش و پرورش

زرافشان معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملی شد

علی زرافشان پس از کناره‌گیری از معاونتِ آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش، به سمت معاونت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منصوب شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه تمدید شد

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره بین المللی قصه‌گویی تا نیمه ی اول مهرماه خبر داد.

50 درصد مدارس کشور طی دو سال اخیر توسط خیرین ساخته شده است

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در آئین افتتاح فضاهای آموزشی شهرستان آران و بیدگل گفت: 50 درصد مدارس کشور طی دو سال اخیر توسط خیرین ساخته شده است.

14 توصیه کارگروه کنترل هزینه­ ها به کارکنان اداری و ستادی

کارگروه کنترل هزینه­ ها به منظور جلوگیری از هدر رفت منابع و کاهش اتلاف انرژی در وزارت آموزش و پرورش با رویکرد ارتقاء بهره­ وری و بهینه سازی مصرف انرژی تشکیل شد.

569 مین نشریه «نگاه» با موضوع «روابط عمومی در مسیر تغییر الگوی ارتباطی» منتشر شد

نشریه خبری، تحلیلی و آموزشی «نگاه» ‌با موضوع «روابط عمومی در مسیر تغییر الگوی ارتباطی» در 64 صفحه در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

فراخوان تأمین و تربیت ارزیاب حوزه تخصصی مدیر مدرسه

از سوی مرکز برنامه ریزیِ منابع انسانی و فناوری اطلاعات، فراخوان تأمین و تربیت ارزیاب حوزه تخصصی مدیر مدرسه در برنامه سنجش شایستگی های حرفه ای منابع انسانی منتشر شد.

ضربه به کیفیت آموزش و پرورش با استخدام نیروهای آموزش ندیده

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع مدیران روابط عمومی استانها گفت: استخدام نیروهای نهضتی و آموزش ندیده در آموزش و پرورش به کیفیت این نهاد ضربه می زند.

برنامه ما، حرفه ای شدن روابط عمومی های آموزش و پرورش است

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی پاسخگویی به موقع و کامل را حق مخاطب دانست و افزود: برنامه ما، حرفه ای شدن روابط عمومی های آموزش و پرورش است.

برنامه های مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی به مناسبت گرامی داشت هفته معلم تشریح شد

با حضور مدیرکل دفتر وزارتی و رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش برنامه های این مرکز به مناسبت گرامی داشت هفته معلم تشریح شد.

ابلاغ بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی 98-97

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سرباز معلم برای سال تحصیلی 98-97 را ابلاغ کرد.