دفتر تالیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری

نسخه نهایی کتب"زیست شناسی، فیزیک، تاریخ و هویت اجتماعی" پایه 12

دفتر تالیف کتب درسی ابتدائی و متوسطه نظری از بارگذاری نسخه نهایی کتب"زیست شناسی3، فیزیک3، تاریخ 3 و هویت اجتماعی" پایه دوازدهم روی سایت دفتر خبرداد.

کوچک سازی دفتر با کاهش نیرو از 118 نفر به 67 نفر

معاون دفتر تالیف کتب ابتدایی و متوسطه نظری ضمن ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد این دفتر، افزود: کوچک سازی دفتر با کاهش نیرو از 118 نفر به 67 نفر صورت گرفته است.

نگاه«مکانیکی» و نگاه«هزینه فایده» در فعالیت های علمی- پژوهشی پاسخ نمی دهد

دکتر حیدر تورانی با بیان این مطلب که همه اختراعاتی که امروز شاهد آن هستیم، حاصل تخیلات افرادی جسور بوده که دیوار عادات را شکسته و نگاه خود را اصلاح نموده اند.

بسته های آموزشی در سایت دفتر تالیف کتب درسی برای استفاده عموم قرار گرفت

علاوه بر pdf کتابهای درسی، بسته های آموزشی نیز در سایت دفتر تالیف کتب درسی به نشانی http://talif.sch.ir برای استفاده عموم قرار گرفت.

پاسخ آموزش و پرورش به نامه جمعی از معلمین

مدیرکل دفتر تالیف کتاب‌های درسی وزارت آموزش و پرورش به نامه جمعی از معلمین منطقه 17 تهران که در خبرگزاری تسنیم منتشر شده بود،  پاسخ داد.

تقدیر مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست نهاد ریاست جمهوری از مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی

مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست نهاد ریاست جمهوری با ارسال نامه ای از مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی ابتدایی و متوسطه نظری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تقدیر کرد.

چگونه می توان بسته های آموزشی و نرم افزارهای مورد نیاز دانش آموزان را تهیه کرد؟

دفتر تالیف کتاب های درسی ابتدایی و متوسطه نظری، روش خرید بسته های آموزشی، ثبت سفارش و خرید محصولات آموزشی به صورت برخط (آنلاین) از طریق سامانه «http://www.talif.sch.ir» را اعلام کرد.

pdf دو کتاب جدیدالتالیف روی سایت سازمان پژوهش قرار گرفت

دفتر تالیف کتب ابتدایی و متوسطه نظری از بارگذاری 2 کتاب جدیدالتالیف به صورت pdf روی سایت این دفتر به نشانی http://www.talif.sch.irخبرداد.

تدوین کتاب «انسان و محیط زیست» از سوی سازمان پژوهش

معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی دردومین کنفرانس بین المللی زمین از تدوین کتاب «انسان و محیط زیست» در سال جاری خبر داد.