تسنیم

پندهایی که آموزش و پرورش دولت دوازدهم باید از گذشته بگیرد

فرشیدی با اشاره به مشکلات و ناکامی‌های حوزه آموزش و پرورش در دولت یازدهم می‌گوید که در دولت جدید باید با احصاء این مشکلات از تکرار آنها جلوگیری شود ضمن آنکه حمایت ویژه دولت از وزیر آموزش و پرورش برای تحول در این مجموعه نیاز است.

عده‌ای برای آموزش و پرورش کشور دست گدایی به سمت غرب دراز کردند

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سند ننگین ۲۰۳۰ گفت: عده‌ای برای آموزش و پرورش کشور دست گدایی به سمت غرب دراز کردند.

۳ خیانت به کشاورزی ایران با امضای "سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو"

درحالی‌که معاون اول رئیس‌جمهور، دستگاه‌های اجرایی را مکلف به  اجرای  سند آموزش ۲۰۳۰ یونسکو کرده بود این سند به‌ظاهر آموزشی در بخش کشاورزی نیز سه خیانت مسجل و برخلاف منافع ملی داشت. 

در سند 2030 ازدواج زن با زن و مرد با مرد در قالب خانواده به شمار می‌آید

وی امضای سند 2030 توسط برخی از مسئولان و تأکید بر اجرای آن در مدارس را اقدامی ننگین دانست و تصریح کرد: در سند 2030 ازدواج زن با زن و مرد با مرد در قالب خانواده به شمار می‌آید.

صحبت‌های وزیر آموزش و پرورش در مورد سند ۲۰۳۰ عذر بدتر از گناه است

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به سخنان وزیر آموزش و پرورش و اظهار بی‌اطلاعی او از اهداف سند ۲۰۳۰ گفت: صحبت‌های وزیر عذر بدتر از گناه است چرا که این سند شهریورماه ۹۵ توسط هیئت وزیران تصویب و ابلاغ شده است. 

مطالب گنجانده شده در سند ما را قانع نکرد

رئیس کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد سند 2030 بیان کرد: داستان این سند به این شکل بود که در سایت گمنامی دیدیم که مسئولان آموزش و پرورش در جلسه‌ای رفتند و تعدادی از دوستان ما بدون دعوت به این جلسه رفته و متوجه شدند کار بسیار سنگینی در طول یک سال گذشته انجام دادند.

اجرای سند ۲۰۳۰ مایه شرمندگی برای جامعه فرهنگی ایران است

نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه اجرای سند ۲۰۳۰ مایه شرمندگی برای جامعه فرهنگی ایران است، گفت: آرمان‌های امام را برای رضایت غرب نباید زیرپا گذاشت. 

سند ۲۰۳۰ از مصادیق نفوذ فرهنگی و خیانت به ارزش‌های انقلاب است

امام جمعه ایلام گفت: دولت بدون اجازه نظام و بدون هماهنگی با مسئولان کشور سند ۲۰۳۰ را امضاء و ابلاغ کرده که از مصادیق نفوذ فرهنگی و خیانت به ارزش‌های انقلاب، امام راحل، آرمان‌های شهدا و رهبری است. 

چرا دولت سند 2030 یونسکو را تأیید و ابلاغ کرد؟

 نمایندگان مجلس همچنین ماده 236 را امضا کردند که امروز اعلام وصول می‌شود و براساس این ماده گزارشی از روند تهیه سند آموزش 2030 جمع آوری می‌شود تا مشخص شود که چرا دولت سند 2030 یونسکو را تأیید و ابلاغ کرد و وزیر‌آموزش و پرورش آن را در برنامه های خود قرار داده است.