کارشناس آموزش و رسانه

دفاع مقدس در یک نگاه

دولت عراق در 26 شهریورماه 1359، عهدنامه مرزی 1975 الجزایر را به طور یک جانبه لغو کرد و پنج روز بعد از آن، یعنی در 31 شهریورماه 1359، پس از کسب موافقت واشنگتن تهاجم گسترده ای را از طریق زمین و هوا و دریا به خاک مقدّس جمهوری اسلامی ایران آغاز نمود. 

توزیع کتاب درسی آغاز شد

توزیع کتاب‌های درسی دوره اول متوسطه شامل پایه‌های هفتم، هشتم و نهم و دوره دوم متوسطه ساما پایه‌های دهم و یازدهم شاخه نظری رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی در تمام استان‌های کشور به جز استان‌های تهران و البرز از امروز آغاز شد.

تا سال 1400 کتاب جدیدالتالیفی نخواهیم داشت

خبرگزاری پانا خر داد: سرپرست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی اظهار کرد: تا سال 1400 کتاب جدیدالتالیفی نخواهیم داشت.

معرفی 6 کتاب نوپدید پایه دوازدهم

بسمه تعالی

بازتاب بیانات ریاست محترم سازمان در رسانه های خبری تا ساعت 11 صبح امروز

 

6 کتاب جدید به پایه دوازدهم اضافه می شود

سرپرست سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از ورود ۶ کتاب نوپدید برای اولین بار به برنامه درسی در پایه دوازدهم خبر داد و گفت: تا ۱۵ مرداد همه کتب درسی پایه دوازدهم زیر چاپ می‌روند.

سرپرست سازمان پژوهش منصوب شد

به گزارش گروه آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس، در پی موافقت سید محمد بطحایی وزیر آموزش‌ و پرورش با درخواست بازنشستگی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، «حیدر تورانی» به‌عنوان سرپرست این سازمان آموزشی منصوب شد.

همایش ملی علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پرورش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همایش ملی علوم و معارف دفاع مقدس در آموزش و پرورش صبح امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری در مرکز همایش های صداوسیما آغاز شد.

این همایش به همت پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس وابسته به دانشگاه عالی دفاع ملی با همکاری آموزش و پرورش و مشارکت دیگر دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی کشور در

اجرای فرامین و منویات مقام معظم رهبری جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال مفاهیم دفاع مقدس به نسل جدید برگزار شده است.

در این همایش سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سید محمد بطحایی در این همایش سخنرانی خواهند کرد.

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه 4 اسفندماه

پانا آموزش و پرورش: رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی: نباید گنجینه ارزشمند دفاع مقدس را خام‌فروشی کنیم.

مدرسه و نقش آن در استقرار و گسترش نظام اقتصاد مقاومتی

شش سال طلایی تا 1404 مانده است که اگر مسئولان حداقل در ارتباط با مدرسه‌ تعریف شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عزم خویش را جزم کنند، موفقیت‌های خوبی نصیب کشور خواهد شد.