فراخوان نگارش نامه به سازمان ملل

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا راهپیما مشاور مدیرکل و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران گفت: پس از موفقیت‌های مکرر نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه منطقه، دولت آمریکا و در رأس آن ترامپ به عنوان عنصری نامطلوب با رویکرد مستکبرانه خود و حمایت ویژه و نامتعارف از رژیم صهیونیستی و وابستگان آن در منطقه نسبت‌های ناروای دیگری را به ملت سرافراز و شهیدپرور ایران اسلامی نسبت داده است. لذا در راستای ترویج فرهنگ استکبارستیزی و در آستانه روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبارجهانی، اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران موارد زیر را برای اجرای قطعی و فوری در سطح مدارس مناطق از سوی مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران ابلاغ کرد.

 وی تصریح کرد: مناطق آموزش وپرورش شهرتهران ضمن تشکیل کارگروه اجرایی این موضوع با مسئولیت رئیس منطقه، باید اطلاع‌رسانی لازم را به مدارس تابعه خود انجام دهند.

راهپیما گفت: 5 برنامه اصلی برای اجرا به مناطق آموزش و پرورش شهر تهران ابلاغ شده است که عبارتند از : برگزاری مسابقه دانش‌آموزی بین المللی نقاشی جنایت‌های دولت آمریکا در منطقه و سراسرجهان «ویژه رده سنی  ابتدایی». برگزاری مسابقات هنری و ادبی نقاشی، طراحی، شعر و داستان کوتاه و وبلاگ ‌نویسی با موضوعات مرتبط، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و گفتمان انقلاب اسلامی (ویژه دوره اول و دوم متوسطه) با رویکرد و موضوع استکبارستیزی و آشنایی با جنایت‌های مکرر دولت آمریکا و دست‌نشاندگان آن در منطقه. برگزاری مسابقه بین المللی بهترین نامه به دبیرکل سازمان ملل در محکومیت گفتار و رفتار دولت و رئیس جمهور آمریکا ( ویژه دانش آموزان تمامی مقاطع ) و ارسال بهترین جمله برای محکومیت سخنان نامناسب ترامپ از طریق ارسال به سامانه ارتباط مردمی به شماره 09121540640

 رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران اظهارداشت: برگزاری مسابقه دانش آموزی نقاشی ویژه رده سنی ابتدایی و مسابقه بهترین نامه به دبیرکل سازمان ملل در محکومیت گفتار و رفتار دولت و رئیس جمهور آمریکا در سطح بین المللی بوده و تمام دانش آموزان جهان می توانند با ارسال آثار خود به ایمیل آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس tehran@tedu.ir در این مسابقه شرکت کنند.