تشکر فیلم‌سازان از برگزاری پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

تعدادی از فیلم‌سازان شرکت کننده در پنجاهمین جشنواره بین المللی فیلم رشد با ارسال پیامی به دبیرخانه از برگزاری این جشنواره تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی آموزشی و تربیتی رشد 25 تا 29 بهمن برگزار شد و تعدادی از فیلم سازان شرکت کننده در این جشنواره از برگزاری جشنواره و انجام داوری‌ها در این شرایط سخت کرونایی تشکر کرده و نوشته‌اند که مطمئن نبوده‌اند این جشنواره برگزار و به سرانجام برسد.

به طور مثال یکی از افرادی که از این جشنواره تشکر کرده فیلم سازی از روسیه است؛ قای مارات ناریمانوف کارگردان انیمیشن «جوجه آشیانه» از روسیه براساس ویدئویی که برای دبیرخانه ارسال کرده، گفته: «سلام. سلامی از روسیه. من مارات ناریمانوف کارگردان فیلم جوجه آشیانه هستم. می‌خواهم بگویم که بسیار خوشحالم که این فیلم درجشنواره زیبای شما، جشنواره‌ای قدیمی در ایران، برای بخش مسابقه انتخاب شده است. می‌خواهم بگویم که این افتخار بزرگی است. نه تنها برای من بلکه برای همه اعضای گروه و افرادی که در ساخت این کار مشارکت داشته اند. زیرا این فیلم با کمک مالی اندک دولتی ساخته شده است. کسانی که در ساخت این فیلم مشارکت داشته‌اند نه برای پول که برای زیبایی هنر و زیبایی فیلم کار کرده‌اند. در واقع آن‌ها تمام روحشان را در این کار سرمایه گذاری کرده‌اند. خوشحالم که شما هم همین را احساس کردید. روح و انرژی افراد را. و به این فیلم رای مثبت دادید. خیلی سپاسگزارم و امیدوارم که روزی شما را ملاقات کنم. برای آنکه آرزو دارم که به کشور زیبای شما و شهرهای زیبایتان بیایم. سپاسگزارم و خداحافظ. »

 

ارسال نظر

Image CAPTCHA