سند ۲۰۳۰ از مصادیق نفوذ فرهنگی و خیانت به ارزش‌های انقلاب است

به گزارش حبرگزاری تسنیم از ایلام,به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امام جمعه ایلام, حجت‌الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه ایلام اظهار داشت: شعارهای مطرح‌شده توسط برخی از نامزدهای ریاست جمهوری، مصداق آشکار برای خدشه‌دار کردن امنیت، ثبات سیاسی و اقتصاد مثال‌زدنی نظام و خوشحال کردن دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است.

وی گفت: ظاهراً کسانی که در اثر ناکامی در تحقق وعده‌های انتخاباتی، شکست برجام و واگذاری مسئولیت‌ها به افراد نالایق، حقوق‌های نجومی، غارت بیت‌المال توسط رانت‌خواران برای کسب آرای ضدانقلاب و جلب حمایت نظام سلطه آمریکای جنایتکار رژیم اسرائیل و منافقین کوردل به سیم آخر زدند.

امام‌جمعه ایلام تصریح کرد: این افراد ارزش‌های انقلاب و مبانی فکری امام راحل و مؤلفه‌های استحکام و اقتدار نظام اسلامی را مورد هجمه ناجوانمردانه قرار داده‌اند و حالا نیز حرفی برای گفتن ندارند و شرمنده ملت بزرگ ایران اسلامی هستند.

وی گفت: خودکامگی برای جلب رأی، رقیب هراسی، احساساتی‌کردن جوانان و طرفداران و به جان هم انداختن توده‌های مردم، هزینه‌کردن از سرمایه اجتماعی کشور برای پیشبرد منابع فردی و جناحی گناهی بزرگ بخشودنی است که سران فتنه 88 مرتکب شدند.

امام‌جمعه ایلام با تأکید بر اینکه شعار مرگ بر اسرائیل بر روی موشک شعار راهبردی و تحقق آرمان امام راحل و انقلاب اسلامی است افزود: اصولاً محو اسرائیل جزء سیاست‌های مهم و راهبردی امام راحل، رهبری و ملت بزرگ ایران اسلامی است.

خطیب نماز جمعه ایلام یادآور شد: چرا برخی از نامزدها، پس از یاس از پیروزی درصحنه انتخابات به مؤلفه‌های اقتدار و استحکام نظام حمله می‌کنند؟ 

وی افزود: بهتر است خود و اطرافیانتان را سرزنش کنید در این چهار سال مدیریت ضعیف و ناکارآمد، بیکاری خیل عظیم از کارگران و جوانان جویای کار، تحمیل رکود بر اقتصاد کشور، مواضع انفعالی در سیاست خارجی، شکست برجام آن‌هم در اثر اعتماد به دشمن کینه‌توزی مثل آمریکا، تعطیلی مراکز حساس انرژی اتمی، باز گذاشتن دست غارتگران به اموال عمومی و بانک‌ها، حقوق‌های نجومی و فساد اداری سبب رویکرد منفی مردم به شما شده است.

لطفی با اشاره به اینکه دروغ‌پراکنی، رقیب هراسی، دوقطبی کردن مصنوعی از شگردهای عملیات روانی جریان غرب‌گرا درصحنه انتخابات است ابراز کرد: دولت بدون اجازه نظام و بدون هماهنگی با مسئولان کشور سند 2030 را امضاء و ابلاغ کردند که از مصادیق نفوذ فرهنگی و خیانت به ارزش‌های انقلاب، امام راحل، آرمان‌های شهدا و رهبری است.

امام جمعه ایلام بیان کرد: این جریان غرب‌گرا علاوه بر ضعف مدیریت در ساختار اقتصادی کشور، ناکامی در پاسخ به مطالبات مردم مطالبات رهبری و مردم، در تلاش هستند با انقلاب‌زدایی، حتی امام راحل را آن‌طور که می‌خواهند معرفی کنند تا آنجا که یکی از مفسدان اقتصادی که به‌خاطر غارت بیت‌المال محکوم شده، به شهدای مدافع حرم توهین می‌کند و دیگری در ایلام به امام هشتم (ع) جسارت می‌کند.

وی، با اشاره به اینکه حضور تفکر اقتصادی غرب‌گرا در ساختار مدیریت اقتصاد کشور سبب تعطیلی بنگاه‌های تولیدی بومی، رکود اقتصادی، ورود کالاهای قاچاق شده است گفت: این تفکر غرب‌گرا در تضاد باسیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

Image CAPTCHA