قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۶-۹۷

قیمت کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده اعلام شد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده برای دانش‌آموزان ابتدایی و پیش‌دانشگاهی به صورت اینترنتی از روز (شنبه 19 فروردین 96) آغاز شد و دانش‌آموزان باید به سامانه اینترنتی فروش کتاب‌های درسی به آدرس www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

ثبت‌نام کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97 برای پایه دوم تا ششم در دوره ابتدایی و دوره پیش دانشگاهی از 19 فروردین آغاز شد و دانش‌آموزان باید با مراجعه به سامانه ثبت سفارش کتاب‌های درسی و ورود کدملی و شماره سریال شناسنامه پس از احراز هویت به ثبت سفارش اقدام کنند.

امسال علاوه بر دانش‌آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی، کتاب‌های تکمیلی استعدادهای درخشان و شاخه فنی و حرفه‌ای نیز به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد که دانش‌آموزان سمپاد و شاخه فنی‌وحرفه‌ای باید از  تیرماه برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی به سامانه www.irtextbook.ir  مراجعه کنند.

قمیت کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97 نیز بدین شرح است:

 سال اول ابتدایی 14 هزار و 300 تومان.

سال دوم ابتدایی 15 هزار و 400 تومان.

سال سوم ابتدایی 19 هزار و 900 تومان.

سال چهارم ابتدایی 20 هزار و 100 تومان.

سال پنجم ابتدایی 20 هزار و 700 تومان.

سال ششم ابتدایی 24 هزار و 600 تومان.

پیش دانشگاهی تجربی 24 هزار و 700 تومان.

پیش دانشگاهی ریاضی 24 هزار و 500 تومان.

پیش دانشگاهی انسانی 24 هزار و 900 تومان.

پیش دانشگاه هنر 45  هزار و 100 تومان .

=========================================================================================================================================================

بهای کتاب های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی اعلام شد

تهران-ایرنا- وزارت آموزش و پرورش بهای کتاب های درسی دوره تحصیلی ابتدایی و پیش دانشگاهی در سال تحصیلی 97 - 1396 را اعلام کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، بهای کتاب درسی پایه اول ابتدایی 139 هزار ریال، پایه دوم ابتدایی 153 هزار ریال، پایه سوم ابتدایی 199 هزار ریال، پایه چهارم ابتدایی 201 هزار ریال، پایه پنجم ابتدایی 207 هزار ریال و پایه ششم ابتدایی 246 هزار ریال تعیین شده است.
همچنین بهای کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی رشته تجربی 247 هزار ریال، پیش دانشگاه رشته ریاضی 242 هزار ریال، پیش دانشگاهی رشته انسانی 246 هزار ریال، پیش دانشگاهی رشته هنر 399 هزار ریال و پیش دانشگاه رشته علوم و معارف اسلامی 246 هزار ریال است.
بر اساس این گزارش، ثبت نام کتاب های درسی دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی از 19 فروردین ماه سال جاری در پایگاه الکترونیکی به نشانی ww.irtextbook.ir یاwww.irtextbook.com آغاز شده است.
فراهنگ**1883**1027**دریافت کننده: مریم جلوداران**انتشار دهنده: جواد دهقانی

===================================================================================================

خانه|اجتماعی|اموزش

جزئیات قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97

جزئیات قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97 اعلام شد.

به گزارش ایلنا، قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ نیز بدین شرح است:

سال اول ابتدایی ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان.

سال دوم ابتدایی ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومان.

سال سوم ابتدایی ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان.

سال چهارم ابتدایی ۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان.

سال پنجم ابتدایی ۲۰ هزار و ۷۰۰ تومان.

سال ششم ابتدایی ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان.

پیش دانشگاهی تجربی ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان.

پیش دانشگاهی ریاضی ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان.

پیش دانشگاهی انسانی ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان.

پیش دانشگاه هنر ۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان.

========================================================================

جزئیات قیمت کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۹۶-۹۷

شناسه خبر: 1380744 سرویس: اجتماعی

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸

قیمت کتاب‌های درسی دانش‌آموزان در سال تحصیلی آینده اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، کتاب‌های درسی سال تحصیلی آینده برای دانش‌آموزان ابتدایی و پیش‌دانشگاهی به صورت اینترنتی از روز (شنبه 19 فروردین 96) آغاز شد و دانش‌آموزان باید به سامانه اینترنتی فروش کتاب‌های درسی به آدرس www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

در همین رابطه حسین طلایی - زواره معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به تسنیم گفت:‌ ثبت‌نام کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97 برای پایه دوم تا ششم در دوره ابتدایی و دوره پیش دانشگاهی از 19 فروردین آغاز شد و دانش‌آموزان باید با مراجعه به سامانه ثبت سفارش کتاب‌های درسی و ورود کدملی و شماره سریال شناسنامه پس از احراز هویت به ثبت سفارش اقدام کنند.

وی افزود: امسال علاوه بر دانش‌آموزان دوره ابتدایی و پیش دانشگاهی، کتاب‌های تکمیلی استعدادهای درخشان و شاخه فنی و حرفه‌ای نیز به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد که دانش‌آموزان سمپاد و شاخه فنی‌وحرفه‌ای باید از تیرماه برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی به سامانه www.irtextbook.ir مراجعه کنند.

به گزارش تسنیم قمیت کتاب‌های درسی سال تحصیلی 96-97 نیز بدین شرح است:

سال اول ابتدایی 14 هزار و 300 تومان.

سال دوم ابتدایی 15 هزار و 400 تومان.

سال سوم ابتدایی 19 هزار و 900 تومان.

سال چهارم ابتدایی 20 هزار و 100 تومان.

سال پنجم ابتدایی 20 هزار و 700 تومان.

سال ششم ابتدایی 24 هزار و 600 تومان.

پیش دانشگاهی تجربی 24 هزار و 700 تومان.

پیش دانشگاهی ریاضی 24 هزار و 500 تومان.

پیش دانشگاهی انسانی 24 هزار و 900 تومان.

پیش دانشگاه هنر 45 هزار و 100 تومان.

==========================================================================================================================

کدمطلب: gcTZD1tt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۵۴:۴۵     

دستور العمل ثبت سفارش و توزیع کتابهای درسی

 دستور العمل ثبت سفارش و توزیع کتابهای درسی و تقویم زمانی سفارش کتابهای درسی دوره ابتدایی،دوره پیش دانشگاهی ،شاخه فنی و حرفه ای و کتابهای درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان درسال تحصیلی 97-96

به اطلاع می رساند با عنایت به اجرای موفق فروش و توزیع اینترنتی کتاب های درسی در سال تحصیلی قبل و همچنین توسعه دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتابهای درسی و نظارت نظام مند بر فرایندتوزیع مواد آموزشی دستور العمل ثبت سفارش و توزیع کتابهای درسی و تقویم زمانی سفارش کتابهای درسی دوره ابتدایی،دوره پیش دانشگاهی ،شاخه فنی و حرفه ای و کتابهای درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان درسال تحصیلی 97-96 از طریق لینک زیر قابل دسترسی می باشد

نظرات

چرا قیمت کتاب های دوره ی راهنمایی را ننوشتید با تشکر

ارسال نظر

Image CAPTCHA