بالای همه نوشته‌هایم نام توست

کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست»، قطعه‌های ادبی و نیایشی برگرفته از آیات قرآن کریم است که برای گروه سنی نوجوان منتظر و روانه بازار شده است.

این کتاب شامل قطعه‌های ادبی و نیایشی برگرفته از آیات قرآن کریم است که برای گروه سنی نوجوان منتشر و روانه بازار شده است. به گزارش روابط عمومی انتشارات مدرسه کتاب «بالای همه نوشته‌هایم نام توست» با هدف آشنایی نوجوانان با رحمت، مهربانی و محبت پروردگار به انسان توسط اکرم کشایی نوشته شده است. نویسنده در این کتاب گفت و گوهایی با خداوند دارد. او از شادی‌ها، ترس‌ها، ناراحتی‌ها و دلتنگی‌هایش می‌گوید و سپس اشاره‌ای دارد به آیات قرآنی که نشان از محبت خداوند است.

کشایی در بیان انگیزه‌ چاپ این کتاب برای نوجوانان گفت: «نوجوانی دوره‌ گذار از افت و خیزهای روحی و آشفتگی‌های ذهنی است. کشتی ذهن یک نوجوان در دریای متلاطمی از پرسش‌ها و تضادها و چالش‌ها پیش می‌رود. اطمینان از وجود یک قدرت برتر و علاوه بر آن بسیار مهربان، این دریای متلاطم را آرام‌تر می‌کند. وقتی این محبت دوطرفه می‌شود و کم کم در همه‌ ابعاد زندگی گسترش پیدا می‌کند، آثار مثبتی به جا می‌گذارد. در قرآن کریم آیه‌های فراوانی وجود دارد که به محبت پروردگار نسبت به انسان‌ها اشاره می‌کند.»

«بالای همه نوشته‌هایم نام توست» در 56 صفحه مصور و به قیمت 16500  تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه در دسترس مخاطبان قرار دارد.