کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" منتشر شد

کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" در 5 فصل از سوی انتشارات راز نهان روانه بازار کتاب شد.

کتاب  "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" تألیف سامان نظام‌الاسلامی و علی خاکرنگین از سوی انتشارات راز نهان منتشر شده است.

این کتاب در پنج فصل: «ماهیت و عوامل ایجادی انقلاب، اهداف انقلاب اسلامی، روش‌های صدور انقلاب، موانع صدور انقلاب و نقاط قوت صدور انقلاب» و در 103 صفحه، به صورت خودجوش و جهادی نگاشته شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیۀ این اثر می‌توانند با شمارۀ 09120792733 و یا با آیدی‌های theideall@ و Rahro_e_Khamenei@ تماس برقرار کنند. مبلغ در نظر گرفته شده برای این کتاب، 15 هزار تومان است.

در بخشی از این کتاب آمده است:

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشراف کامل نسبت به مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... جهان به ویژه جهان اسلام، اولویت صدور پیام و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی را به جهان اسلام عنوان می‌کنند، از این جهت غالب محتوای اهداف صدور انقلاب از منظر معظم‌له متشکل از اهداف والای اسلامی و قرآنی است. ایشان همواره خواستار صدور اهداف قرآنی اعم از: توحید، عدالت، انصاف، کرامت انسانی، آزادی، عزّت و وحدت و ... هستند. انقلاب اسلامی ایران نشأت گرفته از ارزش‌های نهضت عاشورای حسینی است (آزادی، عدالت، توحید، معنویت و ...).

منبع: خبرگزاری رسا